Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır

Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır
1 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.385 kez okundu.

Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır

 

Zayıf-Gösteren-Kıyafet-Seçimi

Hepimiz daha zayıf bir görünüme kavuşmayı isteriz. Bunun için yaptığımız diyetler ve uyduğumuz spor programları kadar giydiğimiz kıyafetlere de özen göstermemiz gerekir. Kilolu bir bayan olsanız da zayıf bir bayan olsanız da kıyafet seçimleriniz sayesinde daha ince ve zarif bir görünüme kavuşabilmeniz mümkün olacaktır. Giyim tercihleriniz arasında zayıf gösteren kıyafet çeşitlerini bulundurmanız sayesinde kısa dönemli de olsa aldığınız kilolar saklayabilmeniz de mümkün olacaktır. Zayıf görünmek için dikkat etmeniz gerekenlerin başında kıyafetlerinizin yaka kısımları bulunmaktadır. Kıyafetlerinizin yakası V yaka olduğunda sizin daha ince bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Kayık yaka dediğimiz geniş yaka kıyafetler ise olduğunuzdan da kilolu görünmenize neden olabilecektir. Bu yüzden yanlış bir seçim yapmanıza neden olabilirler. Kıyafet seçiminizin yanı sıra aksesuar seçiminizde topuklu ayakkabılar ve uzun kolyeler barındırmanız da zayıf bir görüntü yakalayabilmenizi mümkün kılacaktır.

Kolyenizin uzun olması görüntünüzü daha zayıf hale getirebileceği gibi trend kolye çeşitleri sayesinde modaya uygun şekilde giyinebilmenize olanak sağlayacaktır. Renk seçimlerinizde daha koyu renklere yönelmeniz sizi daha zayıf gösteren kıyafetler arasında yer alacaktır. Özellikle siyah renkli kıyafetler hem modası geçmeyen hem de daha zayıf bir görünüm oluşturan kıyafetler olması bakımından dolabınızda her zaman bir adet siyah elbise bulundurmanız önem taşımaktadır. Pantolon seçimlerinizde boru paça ve dar paçalardan uzak durmanızın da büyük bir etkisi olacaktır. İspanyol paça pantolonlar üst basen kısmınızdaki fazlalıkları gizleyebilmeniz açısından oldukça etkili kıyafetler arasında yer alacağından bu pantolonlara da gardırobunuzda mutlaka yer verin. Daha ince bir bel için mutlaka kemer kullanmanız gerekir.

Gömlekleriniz, tunikleriniz ve elbiselerinizle birlikte kıyafetinizle uyumlu bir kemer kullanmanız sayesinde belinizin daha ince görünmesini sağlayacaktır. Üstelik bu görünüm ile hem daha zarif bir çizgi yakalamanız hem de trende uygun şekilde giyinebilmeniz mümkün olacaktır. Pek çok kişi daha bol kıyafetler giyinmenin daha zayıf bir görünüm oluşturmak açısından doğru olduğunu düşünse de bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Streç olmamak kaydıyla bedeninizi kavrayan ve özellikle son zamanlarda moda olan yan tarafında siyah şeritleri olan elbiseler giymeniz daha zayıf görünmenize olanak sağlaması bakımından daha doğru bir tercih olacaktır. Tüm bunların yanı sıra ceket kullanmak istiyorsanız ceket tercihinizi de bel çevresinde bulunan ve giydiğiniz kıyafetlerde yanlarınızdan aşırı ortaya çıkan fazlalıklarınızı gizlemek için blazer ceket tercih etmenizi önerebiliriz. Bu sayede hem daha şık bir görünüm yakalayabilir hem de fazlalıklarınızdan diyetsiz sporsuz kurtulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html