Zarar Vermeyecek Kıyafet Hileleri

Zarar Vermeyecek Kıyafet Hileleri
14 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.025 kez okundu.

Zarar Vermeyecek Kıyafet Hileleri

KIYAFET HİLELERİNDEN ZARAR GELMEZ

Çok severek giydiğiniz veya beğenerek aldığınız bazı kıyafetler belli bir zaman sonra üzerinize olmayabilir veya tarzınıza uymayabilir.
Aslında kıyafetlerde ufak tefek hilelerle fazla kiloların veya kusurların kamufle edilebildiğini unutmamak gerekir.Burada en önemli nokta kendi vücudunuzu tanımaktan geçer.Bu sayede bilinçli bir şekilde kendi stilinizi oluşturabilir,kusurlarınızı da küçük detaylarla saklayabilirsiniz.Küçük ama hayat kurtaran önemli detaylar,her zaman daha zarif görünmenizi sağlamaktadır.

PANTOLONLAR
Vücudunuza göre seçin
Klasik parçaların başında pantolonlar vardır.Pantolonlarda en önemli detay kalçalarınızı en iyi şekilde göstermesidir. Bu yüzden vücut şeklinize uygun olan modelleri tercih edin.
Klasikleri kullanın
Bel hizasının hemen aşağısında biten ve belinizi tam kavrayan klasik model pantolonlar en kullanışlı olanlarıdır.Kapri pantolonlar da bacakları olduğundan daha kısa gösterir.Bacakları tam sarmayan tarzda hafif bol inen ve bileğe kadar uzanan kelepçe paça modelleri kesinlikle tercih edebilirsiniz.
Yüksek beli tercih edin
Pantolonlarda,düşük belleri tercih etmeyin.Bu sezon yüksek bel modası olduğuna göre bu modeller ince görünmek için idealdir.Basen ve bel kusurlarını kapatan yüksek bel pantolonlar,bacak boyunuzu da daha uzun gösterir.

BLUZLAR
Her zaman bluzlar
Hem gündüz,hem de gece rahat olan ve cool görünen tişört veya bluzlar en dikkat çekici parçalardandır.Beden ölçülerinize uygun modelleri seçerseniz hata yapmazsınız.

Ne çok dar ne de çok bol olsun
Ne çok dar olan ne de çok bol üstler tercih edin.Çok bol kesimler kilolu gösterir ve çok dar kesimlerse kalça ve üst bölüm arasında orantısız bir görünüm oluşturur.Hafif dökümlü olan bluzları ve tişörtleri tercih etmelisiniz.

Yakaya dikkat
V yakalar en çok kullanışlı olan modellerdendir.Büyük göğüslü hanımlar,bisiklet yakalardan uzak durmalıdır.Fazla iri desenlerden kaçının.Genelde renkli ve enine çizgili olan tişört ve bluzlar riskli tercihlerdir.Bu yüzden sade çizgileri olan ve tek renk modelleri tercih edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html