Zamansız Bir Akım; Monokrom

Zamansız Bir Akım; Monokrom
18 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.521 kez okundu.

Zamansız Bir Akım; Monokrom

Siyah-beyaz ikilisi moda dünyasının asla popülerliğini yitirmeyen nadir unsurlarından biri. İlkbahar-yaz, sonbahar-kış her zaman şıklığın garantisi olarak görülen bu ikilinin birlikte kullanılmasına monokrom deniliyor ve bu akım son yıllarda belki de hiç olmadığı kadar gözde hale gelmiş durumda. Siyah beyaz birlikteliğini seviyorsanız yaşadınız demektir, çünkü her zaman her yerde siyah-beyaz giyinmenin tam zamanı.

Monokrom kıyafetler aynı zamanda günlük hayattan iş yaşamına ve özel günlere dek her an kullanılabilme özelliğine de sahip.

Monokrom Elbiseler Her Yerde Sizinle

Monokrom akımının en gözde parçaları tabi ki elbiseler. Son derece sade modellerden çok iddialılara değin uzanan modellerde tasarlanıp üretilmeleri sayesinde her yerde giyebileceğiniz monokrom elbiseler bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Streçlerden, straplezlere, minilerden maksilere aklınıza gelebilecek her modelde monokrom elbise tasarlayıp beğeniye sunmuş ünlü markalar. Ünlü markalar diyoruz çünkü hem dünyanın hem de ülkemizin en ünlü markaları koleksiyonlarında birbirinden şık monokrom elbiselere geniş yer ayırmış.

Monokrom Eteklere Bayılacaksınız

Tüm kadınların gardıroplarının vazgeçilmez parçasıdır etekler. Monokrom eteklerse öyle güzeller ki kelimenin tam manasıyla bayılacaksınız bu harika eteklere. Ve inanın yalnızca bir taneyle asla yetinemeyeceksiniz. Monokrom etekler de geniş model seçeneklerine sahip. Kloş, mini, maksi, yırtmaçlı kısacası her yaşa ve tarza hitap eden modeller arasından biri hatta bir kaçı tam size göre.

Ayakkabı, Çanta Ve Aksesuarlarda Da Monokrom

Ayakkabı, çanta ve aksesuarlar da siyahla beyazın muhteşem birlikteliğinden paylarına düşeni alarak monokrom akımına kapılmış görünüyorlar. Çantalar ve ayakkabıları sadece monokrom değil farklı renklerde kıyafetlerle de kullanabilirsiniz. Böylece bu akımı kendinize göre yorumlayarak farklı stil anlayışınızı da ortaya koyabilirsiniz.Güneş gözlüklerini de unutmamak gerekli.Ünlü markaların birbirinden şık monokrom gözlük modelleriyle yazlarınız bambaşka bir havada geçecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html