Yılbaşı Gecesi Kombinleri 2015

Yılbaşı Gecesi Kombinleri 2015
30 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.766 kez okundu.

Yeni yıla nasıl girilirse o yıl öyle geçer yönünde yaygın bir inanış vardır. Ben bunun doğru olduğuna inananlardanım.  Bir insan yılbaşında giyimine bakımına ne kadar dikkat ederse o yıl da zaten buyuk ıhtımalle oyle geçer. Bu nedenle şimdiden hazırlıklara başlayabilmeniz için yılbaşı elbise modelleri ve yılbaşı abiye modelleri ni sayfamızda topladık.

Yeni Yıl Kombinleri

Bir inanışa gore yeni yıla kırmızılar içinde girmek büyük şans getirir. Bu nedenle ben de yeni yıl için kırmızıyı tercih edenlerdenim. Ama size yakışacak kırmızı tonunu seçmeniz elbisenin yakışması açısından çok önemli. Eğer sarışınsanız koyu kırmızı ya da mercan tonlarını seçmelisiniz. Fakat esmerseniz neredeyse kırmızının bütün tonları size yakışacaktır.

Eğer tercihinizi siyahtan yana kullanmak isterseniz mağazalarda sayısız yılbaşı için elbise modelleri bulabilirsiniz. Elbiseniz siyah ise bol bol parlak taş ve aksesuar kullanmanız elbisenizi renklerndirecek ve sizin güzelliğinizi bu özel günde daha da ön plana çıkaracaktır.

Elbisenizi seçtikten sonra dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri de elbiseye uygun yılbaşı ayakkabı modellerini bulmaktadır. Bu özel gecede parlak ve taşlı modelleri seçmenizi öneririm. Lame veya altın rengi ayakkbılar elbiseniz kırmızı ise hoş bir contrast oluşturacaktır. Fakat elbiseniz siyah ise taşlı modeller size çok yakışacaktır. Ama bu gecede genelde ayakta olacağınız için platform topuklu modelleri tercih edin  ki geceniniz felakete dönüşmesin.

Elbise ve ayakkabı halledildikten sonra sıra geldi saç modeline. Saç için birçok yılbaşı modelleri mevcut. Ama elbiseniz özellikle çok iddialı ise sade bir saçı tercih etmelisiniz. Bütün gece ayakta olacağınız için toplu saçı tercih ederseniz bütün gece saçınızı kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Fakat özellikle elbiseniz ve ayakkabılarınız sade is eve ağırlıklı olarak siyah tonlarını tercih etmişseniz fark yaratmak için yılbaşı şapka modelleri ne göz atmanızı öneririm. ÖZellikle son dönemlerde popular olan ingiliz tarzı şapka modelleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html