Yeni Trend Yamalı Kıyafetler

Yeni Trend Yamalı Kıyafetler
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.186 kez okundu.

Yeni Trend Yamalı Kıyafetler

Yamalı kıyafetler 80 li yılların modasıydı. O yıllarda çokça ilgi görmüş ve her ülkede epey bir yaygınlaşmıştı. Bu kıyafetlere sahip olamayanlar özellikle de pantolonlarına, ceketlerine, kot yeleklerine ya da kot gömleklerine yamalar yaparak modaya bir şekilde ayak uydurmaya çalışıyorlardı. Tabii o günlerden bugünlere çok şey değişti. Özellikle de bugün artık yamalar bile bir takım şekiller kazandı ve artık kendi kendimize pantolonlar üzerine yapabileceğimiz bir şey olmaktan çıkıp daha çarpıcı tasarımlara dönüştü. Özellikle de ceket yamaları ve gömlekler üzerinde yapılan dizaynlar artık yama modasını hem geri getirdi hem de profesyonel bir görünüm kazandırdı.

Dirsek yamalı ceket tasarımları yıllardır zaten vardı ve bunu bir moda olarak görmek yersiz. Ancak profesyonel anlamda tasarımlara sahip yamalı pantolon ve ceketler bu yıl yeni bir akım başlatacak ve muhtemelen epey yaygınlaşacak.

Yamalı Kot Pantolon İçin Kombinasyon

Kot mont ve pantolonlarda yama daha şık duruyor hiç kuşkusuz. Ama sadece pantolon yamalıysa deri ceketlerle hoş kombinler yaratabilirsiniz. Yamalı kot, deri olan her şeyle mükemmel bir uyum içinde olacaktır. Ayrıca bot ya da çizme ile yine aynı şıklığı yakalamak mümkün. İçe beyaz bluz olacaksa yamalı kotun rengi açık mavi olarak iyi bir seçim olabilir. Koyu bir bluz seçecekseniz pantolonun da koyu renkli olması ayrı bir hoşluk yaratabilir. Deri ceketle tamamlayacaksanız koyu renk spor saatle süsleyip kombinasyon konusundaki yüksek performansınızı tebrik edebilirsiniz.

Yamalı kot pantolon ve yamalı kot ceket ya da yamalı kot gömlek kombinasyonu ise zaten kendi içinde bir bütünlük oluşturacağı için yeterli bir uyum. Abartmaya gerek yok ama size bu da yetmezse ayakkabı seçiminde mavi renk bir kot ayakkabı ile uçabilirsiniz. Yamalı kot ceket ve yamalı kot pantolonda ise bluz ve ayakkabı uyumuna dikkat gösterirseniz, hatta aynı rengi tutturabilirseniz siz zaten bu işi biliyorsunuz demektir.

Yamalı kot pantolonlar kadar ilgi görecek olan bir şey daha var. Yamalı kot çantalar. Takım konusunda takıntılarınız varsa yamalı kot çanta da sizin için bir hoşluk yaratabilir.

Yeni Trend Yamalı Kıyafetler Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html