Yeni Topuz Saç Modelleri 2015

Yeni Topuz Saç Modelleri 2015
10 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.594 kez okundu.

Bu yaz her ne kadar açık ve kendi saçları seviyor olsa da bayanlar için hem kullanışlı hem de serinletici saç modellerinden bir tanesi de topuzlardır. Bu yaz topuz saç modelleri özellikle sokaklarda kendini gösteriyor. Gittiğiniz bir yerde hem şık hem de modern bir görüntü çizmek isterseniz 2015 topuz saç modellerini kullanabilirsiniz. Bu tip modeller artık daha kolay yapılabildiği için kuaföre ya da bir profesyonele ihtiyacınız olmuyor. Bu sezon topuz saçlarınızla göz kamaştırabilirsiniz. İşte size kullanabileceğiniz şık ve farklı topuz saç modelleri.

Eğer sadece dışarı çıkarken kullanacağınız bir model olsun istiyorsanız topunuzu dağınık topuz olarak kullanabilirsiniz. Birkaç toka yardımı ile kendi halinde bir topuz yapabilirsiniz. Bu sezon sokakta yüksek topuzların daha çok kullanıldığını görüyoruz. Siz de istiyorsanız başınızın tam üstünde bir topuz kullanabilirsiniz. Ayrıca ensenizin serinlemesini de sağlayabilirsiniz. Bunun dışında günlük yaşamda biraz daha süslü olsun isterseniz renkli kurdeleler kullanabilirsiniz. Özellikle genç kızlarımız renkli kurdelelerle topuzlar yapmayı seviyor. Kabarık ya da çok detaylı topuzlar çok sık kullanılmıyor. Bu nedenle de daha kendi halinde topuzlar günlük yaşamda kullanabileceğiniz ideal saç modelleri arasında yer alıyor. Bunun dışında kurdele gibi farklı aksesuarları da topuzunuzda kullanabilirsiniz.

Yeni Topuz Saç Modelleri 2015

Daha özenli ve keskin hatları olan topuz modelleri de var elbette. Ancak kullanacağınız yere biraz dikkat etmeniz iyi olacaktır. Topuz saç modelleri daha nostaljik bir hava sergilediği için kullanacağınız kıyafete ya da gittiğiniz yere göre bir şekil seçmenizde yarar var. Kenardan ya da arkadan örmeli topuz modelleri bu yıl akşam ve özel davetlerde en çok kullanılan modeller arasında yer alıyor. Bu nedenle de özel bir gün için bu tür bir model yaptırabilirsiniz. Masum bir görüntü sunacağı kesin. Bunun dışında büyük topuzlar da özel zamanlarda kullanabileceğiniz topuz modelleri arasında yer alıyor. 2015 topuz saç modelleri oldukça kolay yapılabilen modeller içeriyor. Eğer yaz aylarında hem rahat kullanabileceğiniz hem de saçlarınızı kestirme derdinden kurtulabileceğiniz bir model arıyorsanız topuzlar tam size göre demektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html