Yeni Örgü Bluz Modelleri

Yeni Örgü Bluz Modelleri
18 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 4.310 kez okundu.

Sonbahar ve ilkbahar aylarının en şık parçalarından biri olmaya adaydır örgü blüz modelleri. İçinize giyeceğiniz şık bir atletle tamamlanacak özellikle delikli örgü modeller hem maliyet açısından bütçesini yormayacak hem de birçok iltifat alacaksınız. Çok kolay zincir çekme modeliyle bile son derece şık örgü bluz modelleri örnekleri edinebilirsiniz.

Siz marifetli hanımların kolaylıkla hazırlayabilecekleri örgü bluz modelleri , 2015 örgü bluz modelleri,  görselleri sizler için bir araya getirdik.

Sonbaharın gelmesiyle beraber yavaş yavaş moda olmaya başlayacak olan bu modellerle ister şıklığınıza şıklık katabilir isterseniz de bu birbirinden kolay ve şık modelleri satarak kendinize yeni bir gelir kapısı sağlayabilirsiniz.

Dünyaca ünlü zara, mango gibi markalar bile bu yılki sonbahar koleksiyonlarında delik işi örgü tekniğiyle yapılan trikoların her rengine yer vermişler. Bu markalardan alsanız size en ucuzu 70-78 TL’ye mal olacak bu tarz modelleri siz kendiniz üretebilir, bütçenizi sarsmadan modayı yakından takip edebilirsiniz.

Düz delik işi modellerin yanı sıra yaprak ve çiçek modellerini birleştirerek de değişik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bütün bu modeller ve örgü örnekleri için aşağıdaki görselleri detaylı incelemenizi tavsiye ediyorum.

Yeni Örgü Bluz Modelleri

Yeni Örgü Bluz Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html