Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri

Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri
17 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 16.714 kez okundu.

Yazmaları iğne oyası ile süslemek Anadolu kadınlarının en büyük hobilerinden ve becerilerinden bir tanesidir. İğne oyası yazmalar Türk kızlarının çeyizlerinin en nadide parçalarındandır. Anadolu’da genç kızlar küçük yaşlardan itibaren kendi çeyizleri için yazmalarını iğne oyaları ile süslerler. Genç kızların akrabaları da çeyizde bir hatıra bırakmak için yaptıkları iğne oyası yazları genç kızlara hediye ederler. Genç kızlara yapılan çeyizlerde yazmalar ve oya modelleri canlı ve açık renklerde tercih edilir.

Marifetli hanımlar iğne oyası modelleri ve iğne oyası örneklerini aralarında değiştirerek hobilerini geliştirirken, bazıları da hobilerini bir kazanç kapısına dönüştürmeyi başarmışlardır. El emeği göz nuru iğne oyası yazma fiyatları 25-30 tl arasında değişmektedir.

Siz de evinize maddi olarak katkıda bulunmak için ya da kendiniz kullanmak için iğne oyası nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. En güzel iğne oyası yazma örnekleri facebook ve en yeni iğne oyaları modellerini sizin için sayfamızda topladık.

İğne oyası ilk başta biraz karmaşık gibi görünse de zamanla el pratiği kazandıkça süreç giderek kolaylaşmaktadır. Bu nedenle siz de hevesinizin kırılmasına izin vermeyin. Bol bol pratik yaparsanız siz de en güzel iğne oyası modellerini zamanla yapabilecek duruma gelirsiniz.

Yeni İğne Oyası Yazma Modelleri 

Sizlere ilham vermesi için en güzel en yeni iğne oyası yazma modelleri ve en yeni iğne oyası yazma örneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html