Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni İğne Oyası Modelleri
7 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 17.168 kez okundu.

Biz bayanların vazgeçilmezi olan iğne oyaları, geçmişten günümüze kadar desen farklılıkları göstererek devam etmektedir. Hamarat bayanlar en gösterişli ve şık modelleri bulmak için adeta birbirleri ile yarış içindedirler. Hatta birçok ilde iğne oyası kursları bile açılmaktadır. Yoğunda talep görmektedir.

Evde boş durmak istemeyen bayanlar, iğne oyası örnekleri kitaplarını karıştırırlar önce. İğne oyası modellerinin yapılışı hiç de kolay olmamasına rağmen önce basit iğne oyaları modellerini seçerek bu işe başlıyoruz. Biz bayanlar çeyizde olsun bulunsun veya benim arkadaşımdan ne eksiğim var diyerekten yeni iğne oyası örneklerinin yapılışını bizi günlerce uğraştıracak olmasına rağmen öğrenmek isteriz. Hepimizin çeyizinde çeşitli modelleri olmasına rağmen yeni çıkan modellerde hep gözümüz kalıyor. Oda takımından, masa örtüsüne, namaz başörtüsünden, havlu kenarına, bayan küpesine, klozet takımına, tepsi içini süslemeye hatta çeşitli tablolara kadar her yerde iğne oylarının güzelliği bizi büyülüyor. Hep bende de olsa hissi uyandırıyor.

İğne Oyası Pembe Beyaz Çiçek

Harika desenler çıkıyor inanın. Büyük emekler sonucunda. Özellikle şimdi misafir için küçük havlular kullanılıyor onlarda çeşit çeşit örnekler kullanmak çok moda. Güzel süslü bir sepet içerisine yerleştirilen küçük havluların kenarları rengârenk iğne oyaları ile dolu. Tek kullanımlık olan bu havlular özellikle misafirler için kullanılıyor. Misafirlerimiz bile bu güzel havlulara zarar gelmesin diye dokunmuyorlar inanın. Öylece sepetin içinde banyolarımızı süslemeye devam ediyorlar. Aşağıda sizler için birkaç örnek sunmak istedim, umarım sizde beğenirsiniz.

Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni İğne Oyası Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aslı diyor ki:

    Yeni iğne oyası modelleri arasından en güzelleri buradaymış Teşekkürler Beyza hanım

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html