Yeni Gelin Saçı Modelleri 2015

Yeni Gelin Saçı Modelleri 2015
8 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.787 kez okundu.

Gelin olurken elbette gelinlik kadar önemli olan bir başka konuda da gelin saçı modelidir. Gelinlik seçiminde de etkili bir özellik olan gelin saçı modelini doğru seçerseniz sizin için unutulmaz bir gece olmasını sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda da hayal ettiğiniz masalsı güzelliğe de sahip olabilirsiniz. Eğer düğün günü geldiğinde de telaştan nasıl bir model istediğinize karar veremezseniz büyük bir hüsran yaşayabilirsiniz. Bu nedenle gelinliğinizi seçtikten sonra yapabileceğiniz en iyi şey gelin saçı modelini önceden seçmenizdir. Bu nedenle erken davranmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Gelin saçı modellerinde genellikle topuzlar göz önündedir. Elbette öncelikle seçeceğiniz modeli bulabilmek için yüz şeklinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunun dışında o gece biraz da hareketli geçeceğinden bütün gün ya da gece bozulmayacak bir model seçebilirsiniz. Bu nedenle de topuzlar pek çok gelin için hem kurtarıcı hem de uygun bir modeldir. Eğer duvağınız uzunda da topuz bir model gelin saçı olarak çok yakışır. Bunun dışında topuzlarda kullanabileceğiniz inci tokalar ya da farklı bir aksesuarı da yanınızda bulundurabilirsiniz. Sert bir topuz kullanmak istemezseniz dağınık topuz ya da yarım topuz da kullanabilirsiniz. Eğer saçlarınız kısa ise dağınık topuz modelleri daha uygun olacaktır.

Yeni Gelin Saçı Modelleri 2015

Eğer saçlarınız uzun ve saçlarınızı açık olarak kullanmak istiyorsanız kenardan örmeli ya da arkadan örmeli modelleri de kullanabilirsiniz. Bu tür modellerde de inci ya da beyaz kurdeleler kullanılabiliyor. Bunun dışında dalgalı modelleri de gelin saçı modelleri için kullanabilirsiniz. Ancak açık olarak kullanmak istediğiniz gelin saçı modellerinde biraz daha dikkatli davranmanızda yarar var. Açık saçlar daha çabuk bozulabilir. Bu nedenle sabitleyici kullanmanızda yarar var. Açık ya da topuz seçeceğiniz modelleri gelinliğinize ve yüzünüze uygun olarak seçmeniz gerekir. Yani straplez bir gelinlik modeli kullanıyorsanız açık saç modeli kullandığınızda hoş duracaktır. Ancak daha kapalı gelinlik modellerinde dağınız ya da sert topuz kullanırsanız hem gelinliğin modeli daha iyi görünecek hem de siz daha güzel bir gelin olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html