Yeni Erkek Kısa Saç Kesim Modelleri 2014

Yeni Erkek Kısa Saç Kesim Modelleri 2014
4 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 4.391 kez okundu.

Erkeklerin birçoğu için, genelde, standart kesimler ve standart saç modelleri görülmekle birlikte, saç modasının değişen trendlerine göre, farklı saç stilleri deneyen erkekleri de, günümüzde sıklıkla, görmek mümkün hale gelmiştir. Erkek kısa saç modelleri uzman tv tarafından, detaylı bir biçimde anlatılmaktadır.

Erkek kısa saç modelleri nasıl yapılır sorusuna, farklı saç stilleri doğrultusunda, cevap veren uzman tv 2014 modasının erkek kısa saç kesimine dair, bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Erkek kısa saç modelleri ve isimleri konusunda, farklı kesimler ve şekillerle oluşturulan saç modellerinin, hangi isimlerle bilindiği ortaya konulmaktadır. Bazı modeller, ünlülerin kullandığı saç modelleri ile isimlendirilirken, bazı isimlendirmeler de, saçın nasıl kesildiğiyle alakalı olarak olmaktadır.

Kumral Erkek Kısa Saç Kesim Modeli

2014 erkek kısa saç modelleri açısından, ilginin çok olduğu bir yıl olmuştur. Erkekler, bu yılda, sağ ve sol yanlardan saçları diğer bölgelere göre, daha çok kestirmeye, hatta bu bölgeleri kazıtmaya başlayarak, üst kısımdaki saçın daha yoğun görünmesini sağlamayı amaçlamışlardır. Bu saçlardaki oluşturulan modeller de, üstte kalan saçların, sol ya da sağ tarafa doğru, çapraz bir biçimde taranmasıyla ortaya çıkmıştır.

Yeni Erkek Kısa Saç Kesim Modelleri 2014 

2014 yılında da, biraz da olsa geçmiş yılın trendleri devam ederken, saçlarda, arka ve yan taraflardan yapılan kesimler, daha da fazlalaştırılmaya başlandı. Saçın üst bölümünde kalan saçlar, 2014 yılı modasına göre düz bir şekilde öne doğru taranmaktadır. Bu sayede, yüz hatlarının, daha belirgin olarak, ön plana çıkması ve erkeksi duruşun, daha güçlü bir ifadeye dönüştürülmesi amaçlanmaktadır.  Bunun yanında, saçları seyrek olan erkekler içinde, saçları kısa kestirip, geriye doğru dağınık tarama şekli yaygın ulanılmaya başlamıştır.

Erkek kısa saç modelleri ve yapılışları hakkında, farklı modellere dair, hangi şekillendiricilerin kullanılacağından, hangi tarz tarak kullanılacağına kadar, farklı yöntemler uygulanmaktadır. Erkek kısa saç modelleri yapılışı evde, erkeklerin kendi başlarına yapabileceği ve pratik yöntemlerle uygulanan, saç modellerini kapsamaktadır.

Erkek kısa saç modelleri kataloğu ile farklı saç kesim modellerine ulaşabilir ve modaya ve yüz tipine uygun farklı saç stilleri oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html