Yazma Modelleri

Yazma Modelleri
15 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.673 kez okundu.

Yazma Modelleri

Yılların eskitemediği bayanlarımızın gerek vakit öldürmek ve can sıkıntısı, gerek iş ve ekmek teknesi, gerekse şıklık ve göz kamaştırıcılık seçeneklerinden olan yazmalar bu yılda adından oldukça söz ettirmiş durumda.Yazma Modellerini sizlere sunmaktayız. Tesettürlü bayanların tercih konusu olan yazma modelleri ve örnekleri şimdilerde tesettür kullanmayan hanımefendilerimiz tarafından da tercih edilmeye başlanmış evliliğe yeni adım atacak olan gençlerimizin ise çeyiz sandıklarını süsleyen olmazsa olmazlardan.

Her yıl olduğu gibi bu yılda değişikliklerle karşımıza gelen yazma oyası modelleri renkler ve tasarımları ile yine göz dolduruyor ve adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Tarihi çok çok eskilere dayanan yazma kenarı örnekleri ve modelleri günümüz düğünlerinde davetlilere verilen en önemli hediyelerdendir. Örgü yaparken kendinizi pek yetenekli görmüyorsanız daha kolay modeller ile kendinizi deneyebilir internet üzerindeki eğitici videolar ile kendinize öğrenme konusunda katkı sağlayabilirsiniz. Çünkü yazma örgüsü yaparken iğne oyası ile başlamak örgü işini öğrenmeye başlarken ilk evrede çok zor olacaktır. İnternet üzerindeki arama motorlarından kolay şekilde öğrenebileceğiniz kolay oya örnekleri ile kendi gelişiminizi başlatabilirsiniz. Bazı bayanlarımız evlenecek kızlarının düğünü için yazma örgü örnekleri yaparken bazıları da kendini daha şık gösterecek örneklere yönelmekte.  Pullu iğne oyaları, Yeni iğne oyaları, üçgen oyalar, baklava desenli oya modelleri, çiçek desenli, boncuklu gibi birçok alternatifi olan yazma örgü modelleri 2015 yılında en çok tercih edilen modeller oldu. Aslında baktığımız zaman eski tarihlerden günümüze gelen en büyük miraslardan biri olan yazmalar, yazma ve tülbent kenarı oyaları bizlerden de gelecek nesillere miras kalacak gibi görünüyor. Modası geçmeyen tek şey olan yazma ve tülbentler internet alışveriş sitelerinin vitrinlerinde kendilerine yer bulurken alıcılarında beğenilerine sunuluyor. İnternet üzerinden alışverişin çok yaygın olduğu ülkemizde alışveriş amaçlı sitelerin yazma ve yazma kenarı örgü modellerine hevesi olan hanımlarımız içinse ayrı bir kategori açarak Türkiye’deki birçok hanımefendinin elişi örneğini sunuyor kimilerine de gelir kapısı oluyor. Hal böyle olunca el işi ile zaman öldürmek istemeyenlerin ya da el işine ilgili olsalar bile işlerinden zaman ayıramayan bayanlar için cazip fırsatlar sunuyor. Fiyatları oldukça uygun durumda olan yazmalar ve yazma kenarı örgü modelleri binlerce örnek ve dilediğiniz renklerle siz bayanların karşısına çıkıyor.

Bu sayede günlerce yapmak isteyip yapacağınız oya modelini belki saniyeler içerisinde bulabilecek istediğiniz örnek ve rengi seçebileceksiniz. Bazı şehirlerimizin belediyeleri tarafından desteklenen iğne oyası kursları da ülkemizde bulunmakta ve bayanlara ücretsiz hizmet vermektedir.

Yazma Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html