Yaz Modası Beyaz Pantolon

Yaz Modası Beyaz Pantolon
19 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.235 kez okundu.

Beyaz Pantolonsuz Bir Yaz Gardırobu Düşünülemez

Beyaz yaz mevsiminde en çok kullanılan renklerden biri, hatta yazın ana rengi. Dolayısıyla yaz gardıroplarının beyaz kıyafetlerle dolu olması son derece doğal. Hele de bu yaz baştan aşağı beyazlar giyme trendi varken. Evet, bu yazın en gözde trendi bembeyaz giyinmek. Peki, bembeyaz kombinler için neden faydalanacağız? Tabi ki beyaz pantolonlardan!

Yaz sokak modasının iddialı elemanlarından bir olmak ve tarzınızla baş döndürmek istiyorsanız şimdiden bir hatta birkaç beyaz pantolon alın deriz. Aksi takdirde sokaklarda beyaz pantolonları ile yaptıkları kombinlerle salına salına gezenleri bir köşeden izlemekle yetinmek durumunda kalabilirsiniz.

Beyaz pantolonların belki de en büyük özelliği çok kolay kombinlenebilmeleri. Gideceğiniz yere göre bluzlarla, tişörtlerle, bodylerle, büstiyer ve elbette gömleklerle kombinleyebilirsiniz beyaz pantolonları. Ayrıca farklı kumaşlardan üretildikleri için seçenekleriniz oldukça geniş beyaz pantolon konusunda. Gündüzleri tişörtlerle kombinleyip ayağınıza converse ya da sandalet giyerek son derece casual bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gece kombinlerinde ise tercihinizi bluz ve büstiyerlerden yana kullanabilirsiniz. Bu arada siyah-beyaz kombinleri bu yaz da popülerliklerini koruyor. Yani beyaz pantolonları siyah-beyaz kombinlerin en güzellerini yapmak için de kullanabilirsiniz.

Yaz Modası Beyaz Pantolon Resimleri

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html