Yaz Mevsiminin Olmazsa Olmazı; Beyaz Elbise Modelleri

Yaz Mevsiminin Olmazsa Olmazı; Beyaz Elbise Modelleri
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.709 kez okundu.

Yaz Mevsiminin Olmazsa Olmazı; Beyaz Elbise Modelleri

Yaz mevsiminin en çok tercih edilen elbise modelleri arasında beyaz elbiseler başı çekiyor. Özellikle tatil boyunca bronzlaşan tenle en uyumlu renk olan beyaz rengi serin elbiselerle birleşince ortaya müthiş bir yaz stili çıkıyor. Yaz gardıroplarının olmazsa olmazı beyaz elbise modelleri kombin açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Hem plajda, hem gezintilerde hem de akşam gezmelerinde tercih edebileceğiniz beyaz elbiseler modası geçmeyen zamansız trendlerden biri. Bu yazın bohem stilinde de kendine yer bulan farklı modellerde beyaz elbiselere yaz alışverişinizde mutlaka yer vermelisiniz.

Yaz aylarında sıklaşan özel davetlerde düz kesimli mini beyaz elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu düz beyaz elbiseler sadelikleriyle ön planda olduğundan aksesuar, ayakkabı ve çanta tercihinizi de geniş seçenekler arasından yapabilirsiniz.

Beyaz rengi fazlalıkları ortaya çıkardığı için çoğu zaman tercih edilmese de vücudunuza en uygun forma sahip bir elbise olduğu sürece bu renkten korkmanız için hiçbir sebep yok.

Hem bohem stile göz kırpmak hem de fazlalıklarınızı daha geri planda tutmak için maxi elbise modelleri doğru bir tercih olacaktır. Hem rahatlıkları hem şıklıklarıyla bağımlısı olabilirsiniz. Eğer boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek istiyorsanız beyaz maxi elbisenizin altına dolgu topuklu bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Daha kadınsı ve şık olmak için çan elbiseleri de tercih edebilirsiniz. İnce belli olanlar için ideal olan bu elbiseler aynı zamanda basenleri gizlemek için de birebirler. Çan şeklindeki elbiseler beyaz renkle buluştuğunda ise ortaya muhteşem bir görünüm çıkabiliyor. Beyaz Elbise Modellerini aşağıda bulabilirsiniz.

Elbette beyaz renkle en çok uyumlu olan dantel detayını da es geçmemelisiniz. Beyaz elbise ve dantel bir araya geldiğinde gerçekten çekici bir görünüm yaratabiliyor. Yaz stilinizi daha feminen hale getirmek ve biraz da hippi stilinden faydalanmak için beyaz dantel elbise modelleri doğru bir seçim olacaktır.

Yaz Mevsiminin Olmazsa Olmazı; Beyaz Elbise Modelleri Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html