Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri
9 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.076 kez okundu.

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Bir evde en kolay çeki düzen verebileceğimiz oda yatak odasıdır. Yatak odası daha kullanılır ve neredeyse çoğu zaman tek başına kaldığımız bir yerdir. Hafif ışıklandırmalar ve güzel kombine modelleri ile yatak odanızı daha çekici bir hale getirmeniz mümkündür.

Yatak odası dekorasyon fikirleri küçük değişiklikler ile kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz etkili ipucularıdır. Bunun için çok masraf yapmanız gerekmez ve kolay bir şekilde yatak odanızı dekore edebilirsiniz.

1. Duvara Monte Lamba

Duvara monte edilebilecek şık lamba modelleri mevcut. Bu modeller arasında, yatak odanız için en iyisini bulabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay, loş ışık ile gece boyu ideal olan lamba modeli, üstelik yatak odası dekorunuza da modern bir hava katacaktır.

Renkli-yatak-odası-dekorasyon-modeli
2. Yatak Odası Bitkileri

Yatak odanızda, kombine üstünde uzun yapraklı bir süs bitkisi, oldukça güzel duracaktır. Ancak konumlandırırken dikkat edin, yatağınızdan daha uzak mesafede ve hatta mümkünse köşeye yerleştirin.

3. Yatak Odası Renk Tasarımı

Yatak odanızda tercih edeceğiniz renklere dikkat edin. Eğer feminizm bir dekoratif tercih ediyorsanız, pembenin açık tonlarını duvarlarınız için tercih edebilirsiniz. Bunun dışında beyaz ve parlak modeller idealdir. Ayrıca kimi evli çift özel yatak odaların da kırmızı da kullanılmaktadır.

Yatak-odası-trend-dekorasyon-modeli
4. Daha Az Eşya

Yatak odanızın ferah olması adına, gereksiz eşyalarınızı kaldırmalısınız. Kimi zaman küçük bir halı da yeterli olabilir. Eşyalarınızı ve giysilerinizi yerleştirebileceğiniz gardolap dolaplarını tercih edebilirsiniz.

5. Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak odanızı dekore ederken, ihtiyacınız olacak en önemli ve etkili detay ise perdelerdir. Kimi zaman klasik bir dokunuş, kimi zaman ise modern yada japon tarzı isteyebilirsiniz. Pek çok farklı model perde bulunuyor ve yatak odası dekorasyonu için harika modeller var.

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html