Ünlülerden En Trend Saç Modelleri

Ünlülerden En Trend Saç Modelleri
14 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 942 kez okundu.

Ünlülerden En Trend Saç Modelleri

Günden güne değişen saç trendleri özellikle ünlülerin değiştirdiği saç şekilleriyle belirleniyor. Geçtiğimiz yıl birçok ünlünün ani kararla değiştirdiği saç şekli gündeme bomba gibi düşerken, birçok kişi için de ilham kaynağı oldu.

Trend-ünlü-saç-model
Bunlardan en çok konuşulanı Kim Kardashian’ın birdenbire küt kesip platin sarısına boyadığı saçları oldu. Öncesinde uzun ve kahverengi saçlarıyla nam salmış olan Kardashian, bu radikal kararla gündeme oturmayı başardı. Çok konuşulmasının yanı sıra birçok kişiye de ilham olmasının ardından kısa ve platin sarısı rengine saç şekilleri trend haline geldi.

Trend bir saç modeli haline gelen bir diğer örnek ise Beyonce’nin MET galasında yaptığı tepeden at kuyruğu oldu. Kafanın tam tepesinde toplanan ve uçlarına maşayla hareket katılmış olan bu saç modeli birçok kişinin özel günlerde tercih ettiği bir saç modeli haline geldi.

Normalde uzun saçlarıyla görmeye alıştığımız Gigi Hadid ise birden kısa saçlarıyla ortaya çıkınca çok konuşulan ünlüler arasında yerini aldı. Sonrasında tekrar uzun saçlarıyla görülen Gigi’nin, aslında o galada doğal bir peruk kullandığı ortaya çıktı. Bu da saç modasında bir trend haline gelmesine yetti de arttı bile.

Ünlülerin-saç-modelleri
Kylie Jenner’in sürekli olarak değiştirdiği saç rengi de birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Birçok farklı rengi denemesine rağmen zirveye en çok oturan açık yeşil rengi saçları trend haline geldi. Leonardo Di Caprio’nun son dönemde en çok tercih ettiği saç modeli olan topuz, erkekler için de bir trend sayılıyor. Ensesinde yaptığı gelişigüzel topuzla son derece şık görünen Di Caprio, erkek modasına ilham vermeyi başardı.

Son dönemin en başarılı oyuncularından biri olan Blake Lively’in doğal su dalgası saçları da en beğenilen modeller arasında gösteriliyor. Hem saç rengi hem de şekliyle trend bir hale gelen saç modeline sahip olan Lively, doğallıkla zarafetin bir arada olduğu bu saçlarıyla birçok kadını kendine özendirmeyi başarıyor.

Sansasyonel bir ünlü olan Justin Bieber ise üst kısmı uzun olan salaş saç modeliyle genç erkekler için en çok tercih edilen saç modeline sahip.

Ünlülerden En Trend Saç Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html