Ünlü Dul Ve Bekar Anneler

Ünlü Dul Ve Bekar Anneler
8 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.209 kez okundu.

Ünlü Dul Ve Bekar Anneler

 Ünlü-Dul-Ve-Bekar-Anneler
Türkiye’de kimisi şarkıları kimisi ise oyunculuğuyla ön plana çıkmış ünlü kadınlar, annelikleriyle de çok konuşuluyorlar. Kimisi evlenmeden anne olan kimisi ise çocuk doğurduktan sonra boşanan bu ünlü anneler, her ne kadar bekar anne olsalar da hayatın güçlüklerine karşı koyabilen ve çocuklarını en iyi şekilde yetiştiren anneler. İşte o ünlü bekar anneler.
Hovarda klibinde oynattığı ve kendisi gibi kızıl saçlı olan Çağrı adlı kızıyla hayatına bekar bir anne olarak devam eden Emel Müftüoğlu’nun kızı da kendisi gibi şarkıcılığa adım attı.
İlk evliliğinden bir kızı olan Arzu Yanardağ, ikinci evliliğinin de bitmesinin ardından hayatına bekar bir anne olarak devam ediyor.
8 yıllık evliliğine bir çocuk sığdıran Pınar Aylin, Maya adlı kızıyla bekar ve ünlü anneler arasında yer alıyor.
Üçüzleri ve de mutlu evliliğiyle çoğu zaman magazin gündeminde konuşulan Neşe Erberk, evliliğinin 9. Yılında boşanarak hayatına bekar bir anne olarak devam etme kararı aldı.
Bilinen en ünlü bekar anne olan Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden sahip olduğu Zehra adlı kızını yıllardır bekar bir anne olarak büyütüyor.
Yeşilçam sinemasının sultanı Türkan Şoray’ da bekar anneler arasında yer alıyor. Cihan Ünal ile evliliğinden sahip olduğu kızını bekar bir anne olarak büyüten Şoray, Türkiye’nin ünlü bekar anneleri listesinde en üstlerde yer alıyor.
Beni Unutma adlı dizide kızıyla birlikte rol alan Zuhal Olcay da Zafer Olcay ile olan evliliğinin ardından hayatına bekar anne olarak devam eden kadınlardan biri.
Magazin gündemine bomba gibi düşen olaylarıyla bilinen Deniz Akkaya, Efe Önbilgin ile olan ilişkisinde hamile kalmış ve ayrılmalarına rağmen çocuğu doğurma kararı almıştı. Amerika’da doğurduğu kızı Ayşe’yi bekar bir anne olarak büyütmeye devam ediyor.
Pop müziğinin en başarılı sanatçılarından biri olan Nilüfer, evlat edindiği kızını bekar bir anne olarak harika bir şekilde büyütüyor.
Son dönemde yaşadığı tükenmişlik sendromuyla birçok kesim tarafından çok konuşulan Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem’i Meryem Uzerli de tek başına çocuğunu doğurarak büyütmeyi başaran bekar annelerden biri.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html