Tuvalet Kağıdı Rulosu İle Yapılan Etkinlikler

Tuvalet Kağıdı Rulosu İle Yapılan Etkinlikler
14 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 635 kez okundu.

Tuvalet Kağıdı Rulosu İle Yapılan Etkinlikler

 

tuvalet-kagidi-rulosu-ile-yapilan-etkinlikler

Son zamanlarda geri dönüşüm için yapılan etkinlikler çok güzel görüntüler ortaya çıkarabiliyor. Özellikle de ana okullarında çocukların daha iyi gelişmesi için yapılan etkinliklerde kullanılan geri dönüşüm malzemeleri arasın da yer alan tuvalet kağıdı ruloları yer almaktadır. Bu rulolardan yapılan birçok etkinlik sayesinde bu kartonları israf etmemizi sağlamaktadır. Ayrıca kartonlar için kullanılan ağaçların dünyamızda gün geçtikçe azalması yaşamamızı olumsuz yönde etkileyeceğini düşünürsek bu gibi etkinlikleri daha çoğaltabiliriz. Gelişen dünyamızda her atık maddenin geri dönüşümü için bizim de bir şeyler yapmamız gerekmektedir. Bu tuvalet kağıdı rulolarını çöpe atmak yerine evimizde daha pratik şeyleri yapmak için kullanacak birçok yol bulunmaktadır. Bu şekilde hem tasarruf etmiş oluruz hem de evimizde güzel etkinlikler yaparak çocuklarımızın gelişimini olumlu etkileyebiliriz.

Öğrencilik için gerekli bir obje Bildiğimiz gibi okullarımızda daha başarılı olmak için ders çalışmamız ilk sırada yer almaktadır. Ders çalışmak için gereken malzeme arasında yer alan kalemlerimiz genellikle birden fazla olmaktadır. Bu fazla kalemlerimiz için masamızda kullanacağımız bir kalemlik için kısa sürede bir iki malzeme ile masa kalemliği yapmak çok kolay olacaktır. İstediğimiz renk tercihi ile tuvalet kağıdı rulosu kullanarak çok güzel görünen şirin kalemlikler yapmak çok kolay artık. Kartondan yapılan kalemlikleri istediğimiz süsü kullanarak çok güzel şekilde getirmek bizim elimizde artık bu konuda kırtasiyelere gitmenize gerek kalmadan güzel görünen bu kalemlikleri masanızda bulundurabilirsiniz.

Güzel görünen ev eşyaları Bayanların evlerini renklendiren biblolar ya da heykeller her zaman yerini alır. Son yıllarda çok güzel süs eşyaları yapmak için kullanacağımız tuvalet kağıdı ruloları birkaç malzeme ile ortaya güzel görüntüler çıkarmaktadır. Bu görüntüler arasında yer alan kartondan çiçekleri yaparak güzel bir vazo içinde her zaman canlı kalacağı için görünen bir yere koyarak evimize renk katmak mümkündür. Bunun yanı sıra renkli fon kartonları ya da renkli kağıtlar yardımıyla birçok güzel görünüm sağlayan süsler yapmak mümkündür.

Çocuklarımızın gelişimini sağlayacak oyuncaklar hazırlamak için de kullanacağımız bu tuvalet kağıdı rulo sun dan balık yapmak çok kolay. Sadece bir çubuğa iplerle bağlayarak ruloların balık şeklinde kullanılması mavi veya turuncu kağıtlar ile balığın vücut şeklini alması sonucu oyuncak bir balık yapabiliriz. Bazen geri dönüşüm kartonları yararlı olabilir Tuvaletlerimiz de kullandığımız tuvalet kağıdı rulosunu kağıt bittikten sonra çöpe atmak yerine çok faydalı bir şey için kullanabiliriz. Bu faydalı eşyadan birisi de kuşların kolayca yem yemesi için kullanılacak bir ürün olabilir. Bu kuşyemi için bu tuvalet kağıdı rulolarının ucuna bir ip bağlayarak evimizin penceresine asacağımız ve kuşların rahatça yemesi için bu kartona yapışmış yemler yaparak faydalı bir iş için kullanmış olabiliriz. Bu kuş yemliklerini kuşların ilgisini çekecek şekilde süsleyerek kuşların gelmesini sağlamak güzel bir etkinlik fikri olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html