Tozlugiyimi elbiseleri

Tozlugiyimi elbiseleri
12 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.259 kez okundu.

TOZLU.COM

Son zamanlarda ekranlarda sıkça karşıma çıkan bir reklam var. İki genç kız arasında biraz kıskançlık biraz beğeni biraz da merak dolu diyalog ve akabinde her kadının ilgisini çekebilecek nitelikte bir cevap.

Son yılların en gözde trendi online alışveriş ve binlerce seçenek. Mağazaları saatlerce dolaşıp çoğu zamanda aradığımızı bulamadığımız dönemler sona erdi. Yayınlanan reklamı ve internet ortamındaki övgü dolu yazılarla karşımıza çıktı Tozlu Giyim. Nam-ı diğer tozlu.com
Mağazalarda aradığımızı bulamazken internet ortamında nasıl bulacağız diyenlere kesinlikle siteyi incelemelerini öneriyoruz. Uygun fiyat, dünya markalarına kolay ulaşım ve güvenli alışveriş seçeneklerinin hepsini bünyesinde toplayan Tozlu gün geçtikçe genişleyen kataloğuyla sadece kadın giyiminde değil erkek ve çocuk giyiminde, ev aksesuarlarında dünyayı ayağımıza getiriyor.

Tabii klasik pazarlama stratejileri gibi görünse de bütün bunlar Tozlu stil danışmanlığı gibi önemli bir görevi de üstlenmiş durumda. Online ticaret sitesinin dışında tozlugiyim.com adı altında moda trendlerini an be an takip etmenizi sağlarken aynı zamanda gündelik hayatınızdaki, özel davetlerinizde, ya da iş hayatınızdaki şıklığınız da size yardımcı oluyor.
Tozlu’nun diğer bir misyonu ise kişisel bakımınızda da size yardımcı olmak. Dönemin makyaj trendlerini öğrenebildiğiniz gibi etkileyici parfümler ve esanslar için de tavsiye alabilirsiniz.
Tozlu internet ortamında alışveriş yapmaya çekinen birçok insanı kısa zamanda bu fikrinden caydırarak  dinamizmi ve seçkileriyle vazgeçilmezler arasında yer aldı.
Günümüz ekonomisinde kaliteyi ve uygun fiyatı bir araya getiren Tozlu alışveriş ve moda meraklılarını tatmin edecek bir  uygun ödeme seçenekleriyle de şimdiden farkını ortaya koydu.
Tabii henüz genç bir yapı olan sistemde ufak tefek kusurlarda yok değil. Örneğin paypal ile ödeme imkanı henüz tanınmamış. Kredi kartı ya da banka kartı kullanmayıp alışverişlerini bu sistemle yapmak isteyenlere de bir şans tanınmalı elbette.  Ama paypal ödemesi eksikliğini kapıda ödeme özelliğiyle elemine etmiş durumda. Ürününüz kargoyla en kısa sürede size ulaşır ve gönül rahatlığıyla ödemenizi yapabilirsiniz.
Tozlu’nun bir diğer özelliği ise kendi kombinasyonlarını yaratarak size çeşitlemeleri aynı anda görme imkanı tanıması. Örneğin yeşil etekle mor çizmenin nasıl olacağını düşünürken karşınıza yeşilin birkaç tonu ile kombinlenmiş ürünler çıkabilir.
Bir diğer “en” özelliklerinden biri de büyük beden hanımların özgürce seçim yapmasına olanak tanıması. Standart beden ölçüleri dışında kombinlerle büyük beden hanımların kendilerini daha da güzel hissedebilmeleri için elinden geleni yapmış.
Kategorileri kendi içinde de kategorilere ayırmış olması aradığınızı daha kolay bulmanızı sağlıyor. Örneğin ayakkabı kategorisi kendi içinde birkaç bölüme ayrılmış durumda. Seçtiğiniz üründe renk ve beden çeşitleriyle alışveriş sürenizi oldukça kısaltıyor.
Tozlu.com binlerce çeşit ve onlarca kategoriyle alışveriş sevenlerin en büyük yardımcı olma konusundaki iddiasıyla online alışveriş sektöründe emin adımlarla ilerliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html