Tek Küpe Modası 2014

Tek Küpe Modası 2014
9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.487 kez okundu.

tekküpemodası2014 (1)

Geçmiş yıllarda da ara ara trend olan tek küpeler yine karşımızda.Ünlü modacıların koleksiyonlarında tek küpeye yer vermeleri yeni sezonda yine moda olacağının hatta olduğunun sinyallerini veriyor.Önceden sadece tüylü küpeler tek kullanılırken şimdi her tarz küpeyi tek kullanmak moda oluyor.Sarkan,uzun,büyük küpeleri özellikle.

Earcufflar zaten genelde tek kullanılıyor aslında bu trendi earcufflar başlatmış oldu.Büyük gösterişli küpenin 2 çift takılması zaten çok abartılı duruyor.Tüylü küpeler ise yine trendinden bir şey kaybetmiş değil.

Ünlülerin günlük yaşantılarında ve özel gecelerde taktığı tek küpeler de trendin hızlı bir şekilde ilerlediğinin göstergesi.Aslında bu trend biz kızlar için çok iyi oldu.Küpelerin teklerini bulmak bazen o kadar zor oluyor ki,bu durumda elimize geçen tek küpeleri rahatlıkla kullanabiliriz.

Sarkan küpelerde dikkat etmeniz gereken durum boynunuzun uzunluğu.Eğer kısa bir boyuna sahipseniz küpe boyunu uzun tutmayın,fakat eğer uzun bir boyuna sahipseniz göğsünüze kadar uzanan bir küpe bile kullanabilirsiniz.Bunu hep söylüyorum,tekrar söylemek istedim.Çünkü bu tarz hatalar sizi daha kısa gösterebilir.

İlerleyen yazılarımda sizlerle tek küpe yapım projeleri yapabiliriz.Lütfen takipte kalın:)

tekküpemodası2014 (1)

tekküpemodası2014 (2)

 

Yukarıdaki modeller earcuf ve gerçekten tek küpe için en ideal modellerden.
tekküpemodası2014 (3)

tekküpemodası2014 (4)

 

tekküpemodası2014 (6)

tekküpemodası2014 (7)

tekküpemodası2014 (5)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html