Tasma Kolyeler Nasıl ve Hangi Parçalarla Kullanılabilir?

Tasma Kolyeler Nasıl ve Hangi Parçalarla Kullanılabilir?
20 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.914 kez okundu.

Tasma Kolyeler Nasıl ve Hangi Parçalarla Kombinlenebilir?

Yeni sezonun trend parçalarından tasma kolyeler, her şeyden önce boyun dekoltesi zarif hanımlarda tercih edilmelidir. Boynu kısa  bayanlar için uzun zincirli kolyeler, daha iyi bir tercihtir.

tasma-kolye-modeli

Tasma kolyeler ne tür parçalarla kombinlenebilir?
Straptez elbiseler
Tasma kolyelerin en çok yakıştığı modeller kuşkusuz straptez kesimlerdir. Straptez tulumlar ve elbiseler, tasma köye kullanmak için iyi bir tercihtir. Straplez parçalarla kalın, detaylı, zincirleri ya da parçaları dekolteye uzanan tasma kolyeler, uyum sağlayacaktır. Ayrıca sade bir straptez elbise, gösterişli bire tasma kolye ile özel gecelerde  abiye olarak kullanılabilir.

V derin yaka parçalar
Tasma kolyeler derin V yakalar ile de kullanılabilir ancak form olarak abartılı ve kalın bir kolye olmamalıdır. İnce ve transparan, ince işli tasma kolyeler V dekolteli üst parçalarla uyum sağlar. örme ya da Kızılderili kültürüne has modelde tasma kolyeler spor gömleklerle yakışacaktır.

İnce Askılı Modeller
Tasma kolyelerle ince askılı modele sahip üst parçalar yakışır. Kalın askılı modelleri ya da slopet tipi kıyafetler, tasma kolyelerle kombinlememek gerekir.

Tulum Modelleri

Yeni sezonun trend parçası tulum modellerinde straztez tipi tulumlar ile ince askılı modeller, tasma  kolyelerle kullanılabilir. kot tulumlar, tasma kolyeler ile uyumlu bir ikili yaratmayacaktır.

Tasma Kolye Fotoğrafları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html