Stiletto Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Stiletto Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?
5 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.216 kez okundu.

Stiletto Ayakkabı Modelleri İle Kombinler

Sokak modasının en özel isimleri arasında yer alan stiletto ayakkabı modelleri bu sezon da çok moda. Bu tarz ayakkabı modellerini yırtık jean pantolonlar ile taçlandırarak farklılığın ön plana çıkmasına imkân tanıyabilirsiniz. Tarz sahibi bayanların ilk adresi olan stiletto tarzı ayakkabı modelleri aynı zaman da modern şıklığın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Stiletto-Ayakkabı-Nasıl-Giyilir-KAPAK-VE-GIRISpullu-kiyafetler

Stiletto Ayakkabı Modelleri

Klasik bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz diz altı etek modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz etek modellerini ten rengi stiletto ayakkabılar ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Kombin planlamanızı mini büstiyerler ile taçlandırabilirsiniz.

Stiletto Ayakkabı Modeleri İle Spor Şıklık

Stiletto ayakkabı modellerini uzun kot pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Spor şıklığın vazgeçilmez isimleri arasında boy gösteren kot pantolonlar aynı zaman da rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır. Eğer marjinal formun ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz yırtık kot jean pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Trend görünümün bir numaralı isimleri arasında boy gösteren yırtık pantolon modellerini omuzu düşük bluzlar aracılığı ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Transparan Stiletto Ayakkabı Modelleri

Transparan detayı ile taçlandırılmış stiletto ayakkabı modelleri bu sezon da çok moda. Kusursuz görünmek isteyen bayanların ilk tercihi olacak transparanstiletto ayakkabı modellerini mini elbiseler ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz kombin planlamalarında şeffaf çanta modellerini tercih edebilirsiniz. En özel stiletto ayakkabı modelleri ile farklılık yaratmanın zamanı.

Stiletto Ayakkabı Örnek Kombinler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html