Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Siyah Beyaz Aşk Dizisi
17 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 160 kez okundu.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi

 

siyah-beyaz-ask-dizisi-hakkinda-bilgiler

Televizyon sektöründe her geçen gün yeni bir dizi yayına girmekte ve yine birçok dizi yayından kalkmaktadır. Siyah Beyaz Aşk dizisi de son dönemlerde yayına giren bir dizidir. Kısacası henüz yayın hayatı kısa olan yeni bir dizidir. İlk bölümde beklenildiği kadar yüksek bir kitleye hitap edemese de Siyah Beyaz Aşk dizisi sonraki bölümlerde büyük bir yükselişe geçti. Zira sonraki bölümlerde izleyicinin de beğenisi her geçen bölümde artmaya devam etti. Şu anda ise sosyal medyada da en çok konuşulan diziler arasında yer almaya başladı. Siyah Beyaz Aşk dizisi sağlam oyuncu kadrosu ve iyi bir senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken bir dizidir. Yayın hayatına Kanal D’ de devam etmektedir.

siyah-beyaz-ask-dizisi-hakkinda-bilgi

Siyah Beyaz Aşk dizisinde başrolü İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay paylaşmaktadır. Dizide İbrahim Çelikkol daha çocuk denecek yaşta zorlu yollardan geçen, aşka inanmayan, sert ve soğuk bir adam olan Ferhat karakterini canlandırmaktadır. Birce Akalay ise abisiyle yaşayan, iyiliksever, hayatı hep doğru bir şekilde yaşamaya çalışan doktor Aslı karakterini canlandırmaktadır. Dizide Ferhat kirli işlerle uğraşan bir tarafı karanlık olan bir adamdır. Bir gün peşinde olduğu adamı yaşatması için doktor ihtiyacı doğmuş ve doktor olarak gelen Aslı ile yolları bir şekilde kesişmektedir.

siyah-beyaz-ask-dizisi-hakkinda

Ancak hasta olan adamı tedavi ederken dizide Ferhat’ın dayısı Namık’ın katil olduğuna tanıklık edince, Namık Bey Aslı’nın ölmesini istemektedir. Ferhat ise Aslı’ya yaşamasının ancak kendisiyle evlenmesi karşılığında mümkün olacağını söylemektedir. Zira kendi ailesinden biri öldürmeyeceklerinden dolayı eğer evlenirlerse yaşayacağını söylemektedir. Bu olaylar ışığında Aslı, hem kendi yaşamı hem de abisinin hayatı için bu teklifi kabul eder. İşte yaşanan bazı olaylar onları evlenmeye zorlamıştır. Fakat bu iki karakter tıpkı siyah ve beyaz gibi birbirine tamamen iki zıt renktir.

siyah-beyaz-ask-dizisi

İşte bu dizi de iki zıt karakterin kendi iç hesaplaşmaları ve yaşanan olaylar ışığında nasıl bir aşka yelken açacaklarını konu almaktadır. Fakat dizi sadece iki zıt karakterin aşkından ibaret değildir. Zira dizide aslında hemen hemen her karakterin bir sırrı vardır. Dizi ilerledikçe de karakterlerin sırları bir bir aralanmaya başlayacak ve daha farklı olaylar da yaşanmaya başlanacaktır. Kısacası birbirinden çarpıcı hikayeler barındıran karakterler ve oyuncuların mükemmel performansları sayesinde Siyah Beyaz Aşk dizisi izlenmeye değer bir dizidir. Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam eden dizi her geçen gün daha da fazla bir hayran kitlesine ulaşmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html