Sevimli Panda TV Videoları ile Eğlenceli Saatler

Sevimli Panda TV Videoları ile Eğlenceli Saatler
18 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 255 kez okundu.

Sevimli Panda TV Videoları ile Eğlenceli Saatler

Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli saatler geçirerek çocuklar aynı zamanda gelişim döneminde birçok davranış biçimi hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Bu tür video gösterimlerinde eğlencenin yanında eğitim notlarının da ekleniyor olması çocukların erken yaşlarda çoğu eğitim konusu hakkında bilgi sahibi olarak okullara daha bilinçli gitmektedirler. Çocukların oyun saatlerine denk gelecek şekilde bu videoların izletilmesi sayesinde oyun esnasında kavrama yeteneklerinin gelişmesinde destekleyici olmaktadır.

Sevimli Panda TV videoları ile eğlenceli saatler geçirirken öğrenen çocuklar sıkılmadan istenilen davranış biçimlerini erken yaşlarda edinme fırsatı bulacaklardır. Bu yöntem sayesinde anne ve babaların öğrettikleri pekişmekte ve çocuklar daha çabuk hayatın gerçeklerine adapte olmaktadır. Hazırlanan videolar her yaşta çocuğun yapmak istediği oyun tarzı kurgularla doldurulmuştur. Bu sayede izlerken oyun oynarcasına hisse kapılmasın neden olmaktadır.

PANDATV

 

Önemli olan da çocukların sıkılmadan öğrenmesidir. Hazırlanan videolarda genellikle çocukların arkadaşlık ortamında uyması gereken kuralların yanında toplumsal nezaket kuralları da işlenerek oyun havasında çocukların öğrenmesi sağlanmaktadır. Thomas ve Arkadaşları Videosu Thomas ve arkadaşları uyurken Henry nöbetçi olduğu için uyumaması gerektiğim halde oda uyuyakalmış durumdadır. Burada vurgulanmak istenen Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli saatler geçirirken belirli bir noktada görev verildiğinde uyunmaması konusunda bilgi verilmektedir.

Gece uyuya kalan Henry hayvanlar şehrine gitmek için tek başına yola çıkar. Fakat tek başına raylar üzerinde yol aldığı sırada beklenmedik bir durumla karşılaşır. Ne kadar hamle yapsa da bir türlü ilerleme sağlayamadığını fark eder. Durup kontrol ettiğinde arızalandığını daha fazla tek başına gidemeyeceğine karar verir. Ne yapacağı hakkında kara kara düşünürken tren raylarında acil yardım çağrıları için kullanılan telefon hattının fark eder ve en yakın arkadaşından yardım ister.

Tren raylarının kenarında duran telefonla arkadaşından yardım isterken bulunduğu yeri tam olarak tarif eder ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Yardım çağrısını alan arkadaşı Hiroy’u bu iş için görevlendirir. Fakat hiro Henry’ nin yardımına gitmeden salt rayların üzerinde arızalanmış olan Henry’yi geçerken görür ve yardım etmek ister. Ama o da ne! Salt tek başına Henry’yi kaldığı noktadan kurtaramamaktadır. Bu sırada Hiro gelir ve el birliği ile Henry’yi iterek arızalandığı yerden kurtarırlar. İkisi birlikte güç birliği yaparak en yakın istasyona götürürler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html