Rihanna Stili

Rihanna Stili
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.362 kez okundu.

Rihanna Stili

Gündemdeki yerini hiçbir zaman kaybetmeyen ve her yaptığı, her giydiği ve her söylediği olay olan Rihanna, müzik dünyasındaki başarısının yanı sıra stiliyle de etkilemeyi başarıyor. Giydiği her şey ile moda dünyasına ilham olan ve hatta trendleri belirleyen güzel şarkıcı, farklı ve alışılmadık bir stile sahip olsa da birçok kişiyi özendiriyor. Belli bir stile sahip olmamasıyla bilinen Rihanna, kimi zaman son derece feminen, kimi zaman marjinal kimi zaman ise klasik bir tarz ile karşımıza çıkabiliyor. Ne giyerse giysin kendine yakıştırmayı başaran ve giydiklerinin de bir süre sonra moda dünyasında trend hale gelmesi Rihanna’nın stilinin konuşulması için yeterli.

Stil-rihanna
Rihanna giydikten sonra trend haline gelen ilk kombin baştan ayağa beyaz kombini oldu. Beyaz rengi özellikle kış döneminin trend renkleri arasında yer aldığından Rihanna tüm kombinini beyaz parçalardan oluşturduğunda moda takipçilerinden tam not almayı başardı. Kabanından ayakkabısına kadar beyaz giyinen ve bunu kendine yakıştıran Rihanna aynı zamanda beyaz ve krem rengi kombinini de trend haline getirdi.

Son dönemde tekrar popüler hale gelen ancak çok fazla göz önünde bulunmayan pantolon etekler Rihanna giyince olay haline geldi. Stella McCartney imzalı bu harika beyaz pantolon etek, Rihanna’nın trendleri ne kadar yakından takip ettiğinin de bir kanıtı.

Rihanna-giyim-stili
Çılgın kombinleriyle ortaya çıkan başarılı sanatçı, yerine göre doğru kıyafetler giymeyi de her zaman başarıyor. Son dönemde popüler hale gelen Gingham desenini Rihanna’nın üzerinde görmeyi kimse tahmin etmese de bu desene sahip takımıyla adeta göz kamaştırıyor.

Kış mevsiminin trend renklerinden biri olan pembe de Rihanna’ya son derece yakışan renklerden biri. Her ne kadar sert ve asi bir stile sahip olarak bilinse de Rihanna pembe rengini kendine yakıştırmayı çok iyi biliyor.

Jean pantolonları günlük hayatında harika bir şekilde kombinlemeyi başarmasının yanı sıra sokak stiliyle de moda dünyasını kendine hayran bırakmayı başarıyor. Uzun salaş elbiseler, yırtık jeanler ve de giydiği farklı tarzdaki spor ayakkabılarıyla konuşulmayı sonuna kadar hak ediyor. Jean pantolonlarını kimi zaman feminen kimi zaman maskulen kimi zaman da salaş kullanmayı iyi bir şekilde başarıyor.

Rihanna Stili Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html