Peştamallar Artık Her Yerde

Peştamallar Artık Her Yerde
22 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 993 kez okundu.

Peştamallar Artık Her Yerde

Peştamallar Türk kültürünün geleneksel öğelerinden biri. Eskiden hamamlarda kullanılan peştamallar son yıllarda plajların, havuzların da gözdesi haline gelmiş durumda. Tekstil markaları bu geleneksel ürünü modern tasarımlarla yeniden yorumluyorlar. Bu sayede peştamallar yediden yetmişe herkesin severek kullandığı bir eşya haline geliyor.

Peştamal seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu elbette hangi malzeme kullanılarak üretildiği. Zira doğal malzemeler yerine sentetik dokumaları alırsanız kurulama konusunda pek de işe yaramayacaklardır. Dolayısıyla pamuk, bambu gibi doğal malzemelerden dokunmuş peştamalları seçmeye dikkat etmelisiniz. Bambu peştamalların aynı zamanda çok da yumuşak bir dokuları olduğunu söylemeliyiz.

Rengarenk Peştamallarla Plajlar Canlanıyor

Markaların ürettiği rengarenk peştamal modelleri yalnızca havlu olarak değil pareo olarak da kullanılabiliyor. Yani bir peştamal sahibi olduğunuzda yaz boyunca keyifle kullanabileceğiniz pratik, şık ve çok fonksiyonlu bir eşyaya sahip oluyorsunuz. Mayo ve bikinilerinize uyumlu renklerde peştamallar seçerek plaj şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kolayca yıkanıp, hemen kuruyan bu pratik eşyaları tatil bavulunuza mutlaka ekleyin. Göreceksiniz hiç pişman olmayacaksınız.

pestameller-artik-her-yerde

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html