Parfümünüzün Kalıcılığını Arttırın!

Parfümünüzün Kalıcılığını Arttırın!
15 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 937 kez okundu.

Parfümünüzün Kalıcılığını Arttırın!

Parfümler bir nevi bizim karvizitlerimizdir. Kalıcı parfümler kullanmak için parfümlere milyonlar yatırmanız gerekmiyor sadece doğru kullanım şekillerini öğrenerek siz de misler gibi kokabilirsiniz!

İlk olarak kendinizi iyice analiz edip kişiliğinize, mesleğinize, yaşınıza ve kesinlikle teninize uygun parfümler seçmelisiniz. Böylece parfümünüz teninizden uçmak için çabalamaz ve olduğu yerin keyfini çıkarır. Parfümünüzü duştan çıktıktan sonra temiz ve nemli teninize sıktığınızda kalıcılığı artacaktır. Parfümler özellikle kulak arkasına, bileklere, dirseğe ve diz kapağı arkalarına sürülür. Çünkü nabız atışının alındığı, kan akışı sebebiyle vücudunuzun daha sıcak olduğu bu bölgelerde parfüm daha hızlı yayılır. Bunun yanında saçlarınıza parfüm sıkmakta şansınızı artıracaktır. Parfüm sıkacağınız bölgeye kokusuz ya da parfümle uyumlu nemlendirici krem/losyon uygulamanız parfümü alana hapsedip kalıcılığını artıracaktır. Ancak farklı kokuları karıştırmak parfümünüzün kokusunu değiştirecektir o yüzden özellikle kokusuz nemlendirici kullanmaya özen gösterin.

Parfümünüzü doğru yerde saklamakta en az yukarıdaki adımlar kadar önemlidir. Parfümlerinizi kuru ve serin yerlerde özellikle güneş ışınlarından uzakta saklayınız. Parfümleri buzdolabında saklamak özellikle yaz aylarında bozulmadan muhafaza etmenin en kolay yoludur. Bunun yanında nemin yoğun olduğu banyolarda saklamak parfümünüzün bozulmasına temel hazırlamak olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html