Özel Davetler İçin Abiye Önerileri

Özel Davetler İçin Abiye Önerileri
10 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 913 kez okundu.

Abiye artık kadınların vazgeçilmez bir giysisi haline gelmiştir. Nişanlarda, düğünlerde, kınalarda ve çoğu davette sıklıkla giyilen ve çok şık duran abiye modelleri, bu sene bambaşka modelleri ile ortaya çıkmıştır. Bu sene tesettürlü söz kıyafetleri ve fiyatları çok fazla artmış, bunun nedeni kaliteli kumaşlar olmuştur. Daha çok kumaşa dikkat edilirken, renklere de önem verilmiştir. Özel davetlerde giyeceğiniz abiye modelleri olarak size tercih önerilerimiz, ilk önce gideceğiniz davete göre kıyafet belirlemeniz. Gittiğiniz yerde ortama yakınlık veya yeni tanışma gibi ayrıntılarda çok önemlidir. Eğer gideceğiniz yer yakın bir arkadaşınızın veya akrabanızın düğünü ya da daveti ise, dantel ve pul işlemeli özel bir kumaştan tasarlanmış bir abiye modeli olabilir. Kumaşı kaliteli ve danteli de abiyenin üzerine güzel işlerseniz üzerinizde çok şık duracaktır.

Giydiğiniz abiyenin kumaşı ve işlemelerinin yanında da rengi de çok önemlidir. Renk seçimi olarak beğendiğiniz renkleri değil de teninize uyan ve bu senenin modasına uygun renkler geçmeniz gerekecektir. Gideceğiniz yer farklı olarak bir yemek ya da kuruluşların organizasyonları ise nişan veya düğüne gider gibi giymemelisiniz. Seçeceğiniz tasarımlar daha minimalist modeller olur ise zarif ve sade bir görüntü sağlar. Böyle bir geceye çantanızla veya eşarbınız ile daha hoş bir görüntü katabilirsiniz. Bunları tercih ederken de modaya uygun yapmalısınız. Bunlara dikkat ederseniz en iyi abiye modelleri ile geceye gitmiş olursunuz. Bu sene özellikle yeşil ve kırmızı renkler dikkatimizi çekerken tesettürlü bayanlar içinde siyah renkli abiye modelleri çoğunluktadır. Normal abiye fiyatı olarak tesettürlü söz kıyafetleri ve fiyatları daha fazla olmuştur. Bunun neden gittikçe abiye modelleri olarak daha kaliteli mallar ürettikleri içindir.

Ayrıca kış sezonu içinde birçok modeller çıkmıştır. Giydiğiniz abiyenin yanında zincir saplı çantalar sizi ayrı bir şık gösterecektir. Bu sene ayrıca leopar eşarp ve ayakkabılar da en çok önerilenler arasındadır. Abiye renkleri olarak siyah, kobalt mavisi ve su yeşili bu senenin trend olan renkleri arasındadır. Özel gecelerde  abiyenizin yanın da eşarp şal ve güzel aksesuarlarda bulundurmanız gerekecektir. Sadece abiye kendi başına bir şey yapamadığı gibi güzel bir kombin ile çok daha güzel bir görüntü ortaya çıkarır. Bu şekilde güzel abiye modelleri giymiş ve şık bir görüntü ortaya koymuş olursunuz. Normal abiye fiyatları ve tesettürlü söz kıyafetleri ve fiyatları olarak bu sene biraz daha arttığı için abiye sadece özel günler için tercih edilmeye başlanmıştır.

Özel Davetler İçin Abiye Resimleri.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html