Örgülü Saç Şekli Modelleri

Örgülü Saç Şekli Modelleri
18 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.423 kez okundu.

Örgülü Saç Şekli Modelleri

örgülü-saç-şekli-modelleri
2015’e damga vuran örgü modelleri bu seneye de hem yaz hemde kış mevsimlerinde oldukça trend olacaktır. Bu saç modeli özellikle genç bayanlar ve okula giden kızlar tarafından tercih edilecektir bu modeller hem spor hem de şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Özel davetlerde , günlük yaşantınızda veya gideceğiniz romantik yemeklerde kullanabileceğiniz en pratik bir saç modelidir bu yüzden oldukça trenddir.

Ortadan Ayrılmış Örgülü Saç Şekli Modeli

Sizin kullanacağınız saç şekli eğer bu yönde ise eskiden kullanılan bu örgü size hem şık hem de çocuksu bir görünüm verecektir. Siz eğer bu yönde bir model tercih etmek istiyorsanız siz bunu hem bir davette hem de gündelik yaşamınızda kullanabileceğiniz kıyafetler tercih ederek cool gözükeceksinizdir. Bu modeli kullanıyorsanız belki de bir yöresel kıyafetle giyerek tam bir Anadolu kadını olabilirsiniz .

Balıksırtı Örgü Saç Şekli Modeli

Balıksırtı modelini kullanırken oldukça şık olacaksınızdır ama bu sizi yorarak değilde daha pratik bir şekilde olacaktır. Nedeni ise bu saç modeli sizin güzel ve cool gözükmenizde en büyük yardımcınız olacaktır nedeni ise siz bunu hem straplez veya sırtı açık elbiseler giyerek özel bir davete katılabilirsiniz veya günlük bir toplantıya giderken kullanabileceğiniz bir saç modelidir ama bunu bir kıyafet ile uyum içerisine almanız gerekir. Bu örgüyü kullanırken kıyafetinizin pastel tonlarda olması saç modelinizi daha ön plana çıkarmış olur

Atkuyruğu Örgü Saç Şekli Modeli

Saçınızı hem pratik hemde bir o kadar şık yapmak istiyorsanız saçınızı herkes tarafından bilinmeyen ve şık olan bu saç modelini zor gibi görünebilir ama kesinlikle öyle bir şey yoktur. Siz saçınızı narin bir şekilde ince motifler işler gibi kullanırsanız çok güzel gözükeceksiniz. At kuyruğuna örgüler ile destek vermek saçın göz alıcılığını arttırmaya yardımcı olacaktır.

Yandan Örgülü Saç Şekli Modeli

Sizin gittiğiniz mekanın içerisindeki herkes size hayran kalacaktır. Siz bu örgüyü yaparsanız şık ama sportif bir bayan gibi gözükebilirsiniz. Uzun saçlı bayanların daha çok tercih etmiş olduğu bu model neredeyse hayat kurtarıcı diyebiliriz. Saçı kaküllü bayanlarda ise anlatılmaz bir şekil verecektir bu saç modelini tercih ederken yaz aylarında renkli kış aylarında ise pastel tonlarda kurdeleler de takabilirsiniz.

Şelale Örgü Saç Saç Modeli

Şelale örgü yapılırken öncelikle saç şekline dikkat edilmelidir nedeni şelale örgü genellikle seyrek saçlarda daha hacimli ve dolgunmuş gibi gösterir herkes bu örgüyü çocuksu gibi kılsa da bu aslında daha fazla hamile veya genç bayanların tercih etmiş olduğu bir modeldir. Bu modeli kullanırken kıyafetinizle uyumlu olmasına dikkat edin. Kıvırcık saçlarda oldukça hoş bir görününm elde etmenizi sağlayacak olan şelale saç örgüsü, hacimli saçlarda da şık bir görünüm yakalanmasına yardımcı olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html