Örgü paspaslar ve klozet takımları

Örgü paspaslar ve klozet takımları
16 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 4.183 kez okundu.

Bir evin havasını değiştirmenin en güzel yollarından biri de p evi değişik renk ve desenlerdeki paspaslarla süslemektir. Üstelik bu paspaslar oturma odasından çocuk odasına mutfaktan banyoya kadar evin her yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bu özgün paspasları yapmanın en ucuz yollarından bir tanesi de bu paspasları elde örmektir.
Bu nedenle sizler için sitemizde şiş örgüsü paspas örnekleri, paspas modelleri örnekleri, şiş paspas tığ örgüsü, elişi paspas örnekleri, kurbağa paspas örgü modelleri, papatya örgü paspas ve kirpi paspas modellerini sitemizde topladık. Bu modelleri seçerken sizlerin en hoşuna gidecek en yeni örnekleri bulmaya özen gösterdik.

Örgü paspas modelleri
Son zamanlarda en çok rağbet gören modellerden biri de sakallı ip ile örülen paspas modelleri. Bu paspasların yapımı düşündüğünüzden çok daha kolay. Boyut açısından büyük olduğu için gözünüzü korkutabilir fakat işin marifeti paspasta olduğu için size kalan sadece düz örgü örmek.
Eğer sakallı ipten örülen paspasların tüylü görüntüsünden hoşlanmıyor ve daha ince işçilikli bir model arıyorsanız da tığ işi paspasları tercih etmelisiniz. Bu modeller biraz daha uğraştırıcıdır ve el marifetinizi sakallı iple örülen paspasa göre daha fazla kullanmanız gerekebilir. Ama bu paspas modelleri ile evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. En güzel tığ işi modeller için sayfamızı inceleyin.
Eğer çocuğunuzun odası için bir paspas örmek istiyorsanız da son dönemde popular olan kurbağa desenli paspas, papatya desenli paspas ya da baykuş desenli paspas örneklerini deneyebilirsiniz.

Örgü paspaslar ve klozet takımları

Örgü paspaslar ve klozet takımları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html