Örgü Bayan Yelek Modelleri 2015

Örgü Bayan Yelek Modelleri 2015
19 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 5.545 kez okundu.

Sonbahar aylarının yavaştan gelmesiyle beraber herkes kışlık neyim vardı diye düşünmeye başladı. Böylelikle kış aylarının gözdesi örgü bayan hırka modellerine olan ilgi de arttı.

Sıcacık hırkalarla ısınmak isteyen ve şıklıklarına şıklık katmak isteyen hanımlar sizler için el işi örgü yelek modelleri, dantel örgü işleri, dantel modelleri örgü örnekleri, el işi bayan yelek modelleri, bayan el örgüsü kazak modelleri, örgü erkek çocuk yelek modelleri ve örgü bayan yelek modeli örneklerini bir araya getirdik.

Düz örgü modellerinin yanı sıra dantelli, ve motifli modeller ile farklılık yaratabilirsiniz. Bu el emeği göz nuru yeleklerle kendi sıklığınızı tamamlayabilir ya da sevdiğiniz bir bayan arkadaşınıza yelek örerek onu çok mutlu edebilirsiniz. Bu hediye para verilip alınan bir ürün yerine emek harcanan ürünler her zaman daha özel ve de değerlidir.

Dantelli Örgü Bayan Yelek

İster hediyelik olsun ister kendiniz kullanın, daha pratik bir yelek istiyorsanız ince iplikten yapmanızı tavsiye ederim. Kalın yünden bir yelek örecek olursanız hem çok bunaltıcı olur hem de kışın en soğuk günleri dışında yelek için kullanım alanı bulamazsınız. Bu nedenlerle yumuşak ince iplerin tercih edilmesi her zaman daha pratiktir.

Örgü Bayan Yelek Modelleri 2015

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html