Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Elbise Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Elbise Modelleri
10 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.037 kez okundu.

Özellikle son yıllarda her vitrinde görmeye başladığımız, önü kısa arkası uzun elbise modelleri hoşunuza gidiyorsa birçok yerde kıyafet seçme sorunundan kurtuldunuz demektir. Çünkü asimetrik kesimi sayesinde, birkaç ufak dokunuşla bu elbiseleri romantik randevularınızdan, gece davetlerine, ofis partilerine kadar her yerde giyebilir, kurtarıcı elbiselerinizin arasına özenle yerleştirebilirsiniz. Yalnızca kombinlerinizi yaparken nereye gideceğinizi aklınızdan çıkarmayın yeter.

Önü Kısa Arkası Uzun Çiçek Desenli Elbise

Kokteyller: Bu sene nasılsa her renk moda. Uçuş uçuş yeşil bir önü kısa arkası uzun elbise gecenize neşe getirecektir. Yeşille uyum sağlayan birçok renk olmasına rağmen yine de bakır renkli aksesuarların yerini hiçbir şey tutamıyor. Saçlarınızı hafif dalgalı yapıp, açık renklerde ayakkabıları da giydiniz mi geceye hazırsınız demektir!

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Elbise Modelleri

Ofis Partileri: Ofislerde çalışanlar kaynaşsın, motivasyonları artsın diye insan kaynakları her gün yeni bir şeyler planlıyor. Bunlardan biri de ofis partileri. Evet, bazen çok sıkıcı olabiliyorlar ama bu demek değildir ki siz de sıkıcı olacaksınız. Bu defa önü kısa arkası uzun elbisenizi leopar desenli seçmeye çalışın. Kolunuza tek bir bileklik ve şık bir portföyle partiye renk katmaya bakın.

Romantik Randevular: En sevimli ve en güzel halinize bürünmenizin tam sırası. Mutlaka pastel tonları tercih etmelisiniz. Çok fazla aksesuar kullanmanıza hiç gerek yok. Şık küpeler yeterli olacaktır. Hatta alışık değilseniz topuklu ayakkabıyı da boşverebilirsiniz. Ama ne olursa olsun siyah ve koyu kahverengi tonlarından kaçının. Enerjiniz yayılsın, bırakın elbiseniz göz kamaştırsın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html