Nişanlık Abiye

Nişanlık Abiye
9 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.277 kez okundu.

Nişanlık Abiye Yıl içerisinde pek çok kişi nişan merasimleri ile evliliğe adım atacakları kararları verdiklerini tüm tanıdıklarına duyurmaktadırlar. Bu aşamada ihtiyaç duyacakları giyim ve aksesuarlardan birisi nişanlık abiye kullanılarak oluşturulacak kombinler ile ortaya çıkacaktır. Kusursuz bir görünüm için nişanlık abiye seçimlerinizi yeni sezon koleksiyonundan yapabilirsiniz.NİŞANLIK ABİYE MODELLERİ Bu tür bir abiye seçeceğiniz de, diğerlerinden farklı bir gösterişe sahip olması gerektiğini unutmayın. Abiyelerin genellikle kullanım amaçları olarak kutlamaları ve davetleri söylesek de, nişanlık abiye kullanacak olan kişi kendi merasiminde bulunacak olduğunda, davetli olacağı bir organizasyona göre daha fazla özenmelidir.

Nişanlık abiye modelleri arasında geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu yıl da en fazla kabarık etek modellerini görebileceğiz. Tıpkı gelinlikleri andıran bu modellerin renkli olması, akıllara daha çok nişan merasimlerini getirmektedir. Düğünlerde genellikle beyazdan vazgeçemeyenler, nişanda ise birbirinden renkli ve fazla detaylara sahip nişanlık abiye modellerini tercih etmektedirler.NİŞANLIK ABİYE RENKLERİ.Nişanlık abiye almak üzere alternatifleri değerlendirecek olan bayanlar, kısıtlı imkanları nedeniyle bulunduğu yerlerde nişanlık abiye renkleri ve modelleri bakımından beğendikleri, satın alacakları bir model bulamadıklarında internet üzerinden bu arayışlarını sürdürebilirler.İnternet üzerinden yapılan nişanlık abiye arayışlarında ön plana çıkan renkler lila, mor, pembe, ekru ve yeşil gibi içinizi ısıtacak olan tonlardır. Bu tonların tesettür bayanlarda daha pastel olması dikkatleri çekmektedir.

Tesettür olmayan bayanlar ise bu renklerin oldukça açık modellerini tercih edebilmektedirler.TESETTÜR NİŞANLIK ABİYE Muhafazakar, kapalı, tesettür nişanlık abiye modelleri arasında uzun kol detayları, genişleyen kollar, belden oturtmalı abiyeler ve etekleri gittikçe dağılmakta olan tesettür nişanlık abiye modelleri dikkatleri çekmektedir. Bu modeller arasında fiyonk süslemeleri, ön kısmında pul veya taş işlemeleri ya da kullanılan aksesuarlar arasında yer alan inciler oldukça dikkat çekicidir. Pul detaylarına yalnızca elbise kısmında değil, aynı zamanda eşarp üstünde de önem verilebilir. Eşarpların bağlanma şeklinden tutun da, renklerine kadar her noktada nişanlık abiye ile uyumlu olmasına özen gösterilir.

Tek parça seçilen tesettür nişanlık abiyelerin mutlaka eşarplarında aynı rengin kullanıldığı görülür. İki parça kullanılan nişanlık abiyelerde ise etek rengine yakın tonlar ile seçilen eşarp modelleri ve renkleri ile en şık ve gösterişli kişi olunması yolunda önemli adımlar atılır.Gözleri kamaştıran bu güzelliklerinizi ön plana çıkarmayı başaran ünlü nişanlık abiye modelleri ve tesettür abiye modelleri için internet üzerinden oldukça fazla modeli bir arada bulabilirsiniz.

2016 Nişanlık Abiye Resimleri.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html