MAKYAJ SEANSLARI

MAKYAJ SEANSLARI
31 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.371 kez okundu.

MAKYAJ SEANSLARI

 

Makyaj-Seansları

“Çillerimi çok seviyorum. Yüzüme fondöten sürmüyorum, sadece allık kullanıyorum. Gözaltı için kapatıcı kullanıyorum. Hatta bu aralar ona bile çok gerek kalmıyor çünkü kullandığım Sisley göz kremi sayesinde gözaltı morluklarım çok azaldı. Kapatıcı olarak Chanel’in Long Lasting Concealer’mı kullanıyorum. Giorgio Armani’nin Luminious Silk Powder’im kapatıcıyı sabitlemek için gözaltıma sürüyorum. Allık olarak Chanel Cream Blush Affinite’i tercih ediyorum. Çok doğal bir görünüm veriyor. Kısın göz kalemi kullanıyorum. Nars’m göz kalemlerine bayılıyorum. Lancome’un Hypnose maskarası ise vazgeçilmezim. Bazen göz kapağımın yarısına kadar eyeliner çekiyorum, o da gözleri daha belirgin hâle getiriyor. Kasım için Esmeray Yıldırımla gidiyorum. Kaslarımı gürleştirdi ve çok güzel sekil verdi.

” SAC BAKIMI “Bazı projelerden ötürü saçlarımı değiştirebiliyorum. Biraz yıpranıyor tabii ki… Kiehl’s’ın saç bakım ürünlerini, Wella’nm Elements Renewing Parabensiz Durulanmayan Bakım Spreyini kullanıyorum. Şampuan olarak da Johnson’s Baby Bebe Şampuanını tercih ediyorum. Sac kremim ise Davines’in kremi ve çok başarılı. Yazın fönlii sacı hiç sevmiyorum. Saçımı yıkayıp kurutmadan evden çıkmak hoşuma gidiyor. Bu bakım kremleriyle birlikte saçlarımı taramadan bile evden çıkabilir duruma geliyorum. Yani duştan sonraki bakıma da çok önem veriyorum. Toni &Guyin Sea Salt Texturising Spray’i daha dağınık saçlar istediğimde kurtarıcım oluyor. Bazen de serum yerine argan yağı sürüyorum.

” PARFÜM TERCİHLERİ ” Aslında tek bir parfüm üzerinden gitmeyi xevsem de, yeni çıkanJürkh pinfilmlere daıjımanıtyorum ve deniyoruml.sv!puıfüniilm Boncl Xo.f)un Signatııreı. İlaha şık yerler için File Sacıb Le Pcufunû tercih ediyorum. Deodorant olarak De Chloeyi şeviyorum.”

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html