Makam Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır

Makam Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır
11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.589 kez okundu.
 ŞIK BİR MAKAM ODASI NASIL OLMALIDIR
Öncelikle makam odasında makam masası özel tasarlanmalıdır. Geniş ve alıcı bir görüntü özelliğine sahip konukları iyi ağırlayabilecek hazneye sahip olmalıdır. Makam masası duvara yakın pencere ise solda olmalıdır. Makam koltuğu tamamen deriden kaplı içi dolgun yüksek boylu ve geniş olmalıdır. Oturulduğunda rahatlık ve huzur verici bir görüntü oldukça önemlidir. Böylece makam işini daha iyi yapabilecek sıkılmayacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk ‘ün sivil ya da askeri formalı resimleri hemen makamın oturduğu yere asılmalı, oda ciddiyetini mutlaka korumalıdır. Oturma düzeni protokol kurallarına uygun nitelikte olmalıdır. Dinlenme odaları ve lavabo tuvalet gibi ihtiyaç malzemeleri odanın içinde yer almalıdır. Dinlenme esnasında kafa dağıtabilmesi için duvara monte edilmiş plazma televizyon masasına küçük radyo ve masaüstü bilgisayar mutlaka olmalıdır. Özel kalemlerini koyabileceği şık bir kalemlik ve dosyalarını koyabileceği masanın altında ve ya yanında tasarlanmış özel bölmeler olmalıdır. Ayrıca en az beş senelik kurumsal bilgiler içeren cumhurbaşkanı başbakan özel makam müdürleri ile birlikte çekilmiş fotoğraflar özel çerçevelerde duvara monte edilmiş olmalıdır. Bu oda öyle ciddi işleri temsil almalıdır ki makam odasına yakışacak nitelikte tasarlanmalıdır.
Makam masasında özellikle kalın uçlu özel imza kalemi bulunmalıdır. O da geniş ve ferah bir görüntüyü oluşturmalıdır. Mobilyalar açık bak köpüğü ve ya kahverengi tonlamalı deri koltuklardan oluşmalıdır. Misafiri en iyi şekilde karşılama özelliğine sahip olması çok önemlidir. Ziyaretçi koltukları makam koltuğu ile aynı ya da ona yakın tonlarda olarak kombine edilmelidir. Odanın çoğu köşesinde başarı ödülleri, kupa gibi aksesuarlar mevcut olmalı makam sertifikası ve yüksek lisans almış diplomatik resmi dosyalar mutlaka asılmalıdır.
Makam odası 2016 yılının en gözde aksesuar ve kaliteli mobilyaları ile döşenmeli bu yılın gözde ve özel yeri seçilmelidir. Sade ve abartısız olmasında her zaman yarar vardır.
Tasarımcıların ortaya çıkardığı kaliteli eserler ile yapılandırılmalıdır. Çünkü makam odası ciddi bir müessesedir. Çalışma alanı rahat, konforlu olmalıdır. Özellikle pencereler geniş olmalı odayı aydınlata bilmelidir. Işığı hafif tavana monte edilenden Led aydınlatmalar kullanılmalıdır. Durum böyle olunca ortaya bambaşka konforlu bir oda çıkıyor, müşteriler ve yetkililer gönül rahatlığı ile işlerini titiz bir şekilde yapıyorlar. Bu yüzden eğer bir makam odası yeniliyor iseniz Seçimlerinizde kararlı olun. Alanında uzman tasarımcı genç beyinler ile odanızı aydınlatarak zarafeti en iyi şekilde temsil edin. Düşüncelerinize rehber olarak sizi en iyi yarınlara hazırlıyoruz. Hayalleriniz ve başarılarınız daim olsun. Mutlu günler dileği ile.
2016 Makam Odası Dekorasyon Resimleri.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html