Leopar Bir Şalla Neler Yapılabilir?

Leopar Bir Şalla Neler Yapılabilir?
25 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.290 kez okundu.

Leopar Şalla Neler Yapılabilir?

Uzun zamandır modası asla geçmeyen parçalar arasındaki yerini koruyan leopar modeller, oldukça  dişi parçalardır. Genç hanımların kadınsı bir parça olan leoparı aksesuar olarak  tercih etmeleri daha doğrudur. Leopar aksesuarların en şıklarından birisi ise şüphesiz ipek, şifon ya da pamuk şeklinde bulabileceğiniz leopar şallardır.

Leopar bir şal ile en basit kombinlerde bile harikalar yaratabilirsiniz.

leopar-sal-modeli

Sade bir kombini hareketlendirebilirsiniz
Leopar bir şal, baştan aşağı siyah ve sade bir kombine  hareket katacaktır. Eğer daha çok koyu renkler giymekten hoşlanıyorsanız; siyah skinny  jeaninizi, siyah V yaka ve hafif döklümlü bir bluzla tamamlayarak, bu sıradan kombini boynunuza dolayacağınız leopar şal ile özel bir güne hazırlayabilirsiniz.

Serin havalarda trençkotunuza şıklık katabilirsiniz
İlkbaharın olmazsa olmazları arasında yer alan trençkotunuz boyundan fular şeklinde takacağınız bir leopar şal, sizi sokak modasına hazırlayacaktır. Leopar şalınız trençkotunuzun üzerinde zarif bir dokunuş olacak, sizi tam bir spor havasından çıkartacaktır. Lacivert, toprak tonları, haki, siyah, krem ve hatta kırmızı leoparınız ile uyum yaratacak leopar şallınızı denim kombinlerde pamuk, kumaş pantolonlar ya da ofis şıklığında şifon olarak tercih edebilirsiniz.

Spor bir kombine dişi bir dokunuş yapabilirsiniz
Spor bir kombinde bazen kadınsı bir dokunuş yapmak gerekebiliyor. Böyle anlarda en iyi tercihlerden birisi leopar şaldır. Denim ve spor bir kombinde pamuk leopar şal ile zarif ve dişi bir dokunuşla, oldukça tarz olabilirsiniz.

Kırmızı rengi yatıştırabilirsiniz
Eğer kırmızı bir bluzu biraz yatıştırmak ve sporlaştırmak, dişi ve çarpıcı çizgisinden uzaklaştırmak istiyorsanız leopar şal kullanarak; kırmızı bluza olan ilgiyi dağıtabilirsiniz. Tabi burada dikkat etmeniz gereken kırmızı bluzun doku malzemesine uygun bir şal seçmeniz gerektiğidir. İpek bluzunuz için ipek ya da şifon; coton kırmızı bir buzda ise yine kotun bir şal tercih etmelisiniz. Benzer şekilde ipek ya da şifon kırmızı bluzunuz ile küçük bir forma sahip leopar şal ya da fular kullanmanız daha doğrudur. Coton bir kırmızı bluz ya da gömlekte şal boyunu daha büyük ve uzun tutabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html