LCW’De Yeni Sezon Etek Modelleri

LCW’De Yeni Sezon Etek Modelleri
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 974 kez okundu.

LCW’De Yeni Sezon Etek Modelleri

2016 yılına ait çok uzun bir moda listesi var.LCW’De Yeni Sezon Etek Modelleri’ni sizlere sunmaktayız. Bu listede neredeyse tüm stillere sahip olan bir salaşlık söz konusu. Bol kazaklar, kaba montlar, yırtık paça pantolonlar, karma yazılardan oluşan ceketler, penye eşofman altları, taytlar, şortlar, düşük omuzlu tişörtler vb. sayılamayacak sayıda parça. Fakat listede önemli bir parça eksik: Etek.

Yanlış duymadınız. 2016 yılında etek kesimleri önceki bir iki yıl içerisinde olduğu gibi devam ediyor. Kesimler, renkler, kumaşlar.. Her şey yerli yerinde. Değişen tek şey eteklerle yapılan kombinler. Mini etekler üzerine kalın kazaklar giyilip eteğin iç tarafına sokuluyor, kalem eteklerle kalın ve uzun kazaklar giyilip sokak modasına davet çıkarılıyor. Uzun eteklerle bile uzun kazak kombinlerinin başladığı bir yıl içerisindeyiz.

Amerika’da bundan iki yıl önce “90’s Style”, yani doksanlar modeli diye bir akım söz konusuydu. Bu akımda kalem eteklerin ve bol kazakların etkisi oldukça büyüktü. Akım Türkiye’ye gelmemişti, çünkü o dönemde ülkemiz ‘dar’almıştı. Dar jean’lerin, dar ve kısa tişörtlerin, vücuda yapışan elbiselerin dönemindeydik. 2016 etek modasını etkileyen akım bu oldu. Kalem etek üzerine bol ve kalın kazaklar, içeri sokulan gömlekler.. Yani bu yıl etek modamızın adı “90’lar”.

Bunun üzerine birçok ünlü marka, moda tasarımcılarına uyarıda bulundu ve o güzel duruşlu, güzel gösteren kalem etekler dolaplarımızı terk etmedi.

2016 yılında LC Waikiki de bu markalar arasında yerini aldı. Yeni sezon kalem etekler, farklı kumaş çeşitlerine sahip mini etekler, yün ve penye ağırlıklı etek kompozisyonları vitrinlerde başarılı duruşları ile boy gösteriyor.

LC Waikiki Etek Modelleri Kombin Tavsiyelerim

Eğer ercihleriniz mini eteklerden yana ise, kesinlikle beyaz veya siyah tek renk kazaklarla kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle kısa botlarınız ve şık bereleriniz ile hoş bir duruş yakalayabilirsiniz.

Kalem etek taraftarı iseniz, 90’lar modasına uymalı ve içeri sokma adetine dahil olmalısınız. Kalın kazaklarınızı, dar kalem eteklerle kombinlemeniz her açıdan size iyi hissettirecektir. Kalem etek kullanırken dikkat etmeniz gereken unsur, ayakkabı seçiminizde bacak boyunuzu kesmeyecek ürünler kullanmak. Çünkü aksi durumda geniş ve basık görünebilirsiniz.

İyi alışverişler..

LCW’De Yeni Sezon Etek Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html