LCW’De Yeni Sezon Bayan Pantolon Modelleri

LCW’De Yeni Sezon Bayan Pantolon Modelleri
29 Mart 2016 tarihinde eklendi, 972 kez okundu.

LCW’De Yeni Sezon Bayan Pantolon Modelleri

Geçmiş dönemlerden beri, giyim üzerine erkeklerin en temel parçası pantolon oldu.LCW’De Yeni Sezon Bayan Pantolon Modellerini sizlere sunmaktayız. Dönemlerdeki farklılaşma ve diğer sıradışı/yaratıcı kullanımlar dışında, asırlardır bu frm hiç değişmedi diyebiliriz. Fakat daha sonra, pantolon kadınların da giyimde kullandığı bir parça oldu. Ve bu şekilde bir sürü tarza ve modele girdi. Pantolonun geçmişi yüz on yıl kadar olsa da, kadınlar onu da kendilerine göre tasarlayıp şekillendirmeyi başardılar.

O yıllardan bu döneme gelince görülen en büyük şey geçmiş özlemi. İspanyol paçalar, renkler, desenler.. Değişen pantolon modellerinden örnek vermek gerekirse de şüphesiz ki “dar/streç pantolon” kesimleri. Bu tip pantolonlar, içinde bulunduğumuz çağın kadınlarının dolaplarında en az üç tane bulundurdukları kesime sahip olan “muhteşem pantolonlar”.

Muhteşem pantolon denmesinin sebebi, her modaya uyum sağlayışı. Özellikle günümüz çağında söz konusu olan bir rahatlık var. Ve bu rahatlığa, kalınlığa en iyi gelen alt kesim streç pantolonlarda mevcut.

Birçok ünlü marka, yine birçok ünlü tasarımcı tarafından dört beş yıl önce dolap detoksuna uğramış ve sistemlerine dar kesim pantolonları sokmuş bulunmakta. Ne var ki bu durumda olunca bu pantolon tipi her top (üst) stille uyumu yakalamış, ve vazgeçilmez hale gelmiş bulunmakta.

LCW; LC Waikiki Jeans ve LC Waikiki Denim pantolon koleksiyonları ile, dar kesime oldukça önem verip kendini her sezon daha da çok geliştiren ünlü bir marka halinde.  2015-2016 pantolon koleksiyonlarında, özellikle jean’lerde yaptığı önemli yenilikler mevcut.

Daha önce pantolonlarında sıkça rahatlığa ve klasik görünüme önem veren LCW, şimdi şık ve kullanışlı pantolonlarla dik bir tutum sergiliyor.

LCW Jeans & Denim Kombin Tavsiyelerim

Öncelikle dar kesim pantolonları (ispanyol ve boru paça da bunu kapsar) mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız.  Eğer ispanyol paça tercih ediyorsanız kısa ve içinize sokabileceğiniz kazaklar tercih edip yüksek topuklu (pantolon paçasından görünmeyecek kadar) ayakkabılar seçmelisiniz.

Streç pantolonlar sizin için yaratılmış diye düşünüyorsanız, üzerine salaş ve rahat parçalar kullanmalısınız. Ayakkabı seçiminiz topuklu kısa botlardan yana olursa bu sezon sizi özgüvenli günler bekliyor.

İyi alışverişler dilerim..

LCW’De Yeni Sezon Bayan Pantolon Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html