Kova Burcunun Genel Özellikleri

Kova Burcunun Genel Özellikleri
28 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 261 kez okundu.

Kova Burcunun Genel Özellikleri

 

kova-burcunun-genel-ozelliklerinden

Kova burcu olan insanların hayata bakış açıları biraz diğer burçlara oranla daha güçlüdür. Dimdik ayakta durmayı ve çok başarılı olmayı hedeflerler. Soğukkanlı bir duruşları vardır ama içine girdiğinizde aslında ne kadar sıcak bir kimlik taşıdıklarını fark edersiniz. Görünüşte farklı içsezilerinde ise bambaşkadırlar. En güzel özellikleri kafaya taktıklarını yapma gereksinimi duyarlar. Bu onların ne kadar hırslı ve çalışkan olduklarını gösterir. Hava değişimi ve uranüsten aldıkları değişkenliği birebir taşırlar. Bazen karar verdikleri şeyi bir kere de silebilirler ve oralı olmayabilirler. Bu tutumsuzlukları karşı tarafı incitebilir. Eğer onlar işin içinde başarı görürlerse hiç bir dış etken onların bu konuda başarısız olmalarını sağlayamaz. Başarıyı uzaktan alırlar ve o işe içten duyguları ile odaklanmayı severler.

kova-burcunun-genel-ozellikleri-nelerdir

Kova burcunun genel özelliklerini ele aldığımızda çok farklı bir karakterin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Peki bu özelliklerin altında yatan temel nedenler neler hep birlikte aydınlanalım. Kova Burcunun 3 değişik Özelliği Hafızaları Oldukça Güçlüdür : Bir bilgiyi önceden araştırıp analiz ettikleri vakit o bilginin neredeyse tamamını hafıya eklerler. Uzun yıllar geçsede bu bilgi onlarda kalır. Bu da onların bilgiyi araştırdıklarında öğrenmeye ne kadar hevesli olduklarını göstermektedir. Hafızaları oldukça güçlüdür. Unutmazlar hatta unutulanı tekrar tekrar hatırlatırlar. Buda onların ne kadar zeki olduklarını vurgulamaya yetmektedir.

kova-burcunun-genel-ozellikleri

Çok Değişkendirler : İstikararlı duruşlarını sonuna kadar sergilemelerine rağmen son hamle her şeyi bitirebilir. Değişkenlikleri kararlarının sabit durmamasından ve çabuk sıkılmalarından kaynaklanamaktadır.Kova burçlarının bu çok değişkenlik özellikleri kendilerinde en sevmedikleri özellikler arasında yer almaktadır. Bu yüzden karşı tarafı incitmekten oldukça korkarlar. Aşk Hayatlarında Çekingendirler : Kova burçlarının en değişik özelliklerinden birisi aşk hayatlarıdır. Fazla aşka inanmazlar hatta aşık olsalar dahi çekingen olduklarından geri adım atmayı tercih ederler. Bu onların aşk hayatında başarısız olduklarını göstermektedir. Karşı taraf ona yaklaşmadığı sürece onlar asla bu konuyu, karşı tarafın bilmesine izin vermezler.

kova-burcunun-genel-ozellikleri-neler

Aşk hayatlarında var olan çekingenlikler uzun yıllar evlilik yapmamalarına neden olur.Kova burcu ve kova erkeği kadını arasında uçurum vardır. Mesela kova erkekleri aşka önem verirken kova burcu kadıları tam tersi hiç oralı olmazlar. Şıpsevdi yapıları vardır ama hoşlandıklarını kesinlikle belli etmezler bu da erkelerin ilgisini çekmektedir. Genelde aşk hayatında geride duranlar her zaman daha fazla dikkat çeker. Kova burcu kadınları da dikkat çekmeyi oldukça severler.Sizlere kova burcunun genel özellikleri hakkında temel bilgileri anlattık. Eğer bir kova burcu iseniz sizde var olan özellikleri buradan öğrenebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html