Klasik Mobilya

Klasik Mobilya
5 Mart 2015 tarihinde eklendi, 2.618 kez okundu.

Klasik mobilya

Dünya üzerinde bin bir çeşit renkte ve şekilde mobilya bulunmaktadır. Son yıllarda ise gerçekten mobilya çeşitlerinde renkler ve stiller arttı. Çok değişik modellerde mobilyalar üretildi ve piyasaya sunuldu. Mobilyalar gün geçtikçe daha modern ve spor bir hal aldı. Rengârenk mobilyalar üreterek evleri çiçek bahçesi gibi rengârenk yaptılar. Ama ne kadar modernleşseler de klasik mobilyanın yerine tamamen geçemediler. Gençler daha çok modern mobilyaları tercih etseler de klasik mobilya zevki hala daha devam etmekte hatta günümüzde çok eski yıllarda moda olan klasik mobilyalar tekrardan üretilmektedir.

klasik-salon-mobilya

Klasik mobilyalar kimileri için çok demode kimiler için çok asil. Tabi ki renkler ve zevkler tartışılmaz ama her zaman klasik mobilyanın yeri ayrıdır. Klasik mobilyada bir duruş, bir asalet ve bir asillik vardır. Daha ağır ve oturaklıdır. Koyulduğu mekânı daha zengin gösterir. Bizim soyumuzu yani Osmanlı zamanını anımsatır. Dediğim gibi işte her zaman klasik mobilyanın yeri bir ayrıdır hayatımızda. Tabi ki mobilya seçimi yaparken modelinden, tarzı önemli olduğu kadar rahatı ve konforu da çok önemlidir. Rahat ve konforlu olmayan bir mobilya ister modern olsun ister klasik hiçbir işe yaramaz. Mobilya seçerken bunlara da dikkat etmeliyiz. Mobilyalar evimizin süsüdür. Onları evimize uygun seçmeli ve ona göre de dekore etmeliyiz. Klasik mobilya seçtiysek mobilyaları daha pastel renkler yani beyaz ile kahve arasında olan renkler ile kombinlemeliyiz. Klasik mobilyalarımız koyu renk ise açık renkler, açık renk ise koyu renkler tercih etmeliyiz. Çünkü birbirleriyle uyum sağlayarak güzel bir görünüm elde edebiliriz. Bu sayede eviniz ne çok karmaşık ne de çok sadece olacak tam kararında bir dekor yapmış olacaksınız.

Sizde Osmanlı sarayları gibi muhteşem bir eve sahip olmak istiyorsanız klasik mobilyayı her zaman tercih etmelisiniz. Modernlik güzel bir şeydir ama klasiklik her zaman rövanşta kalacaktır. Sizde tercihinize klasik mobilyadan yana yaptıysanız asilliğin o inanılmaz görüntüsüyle tüm sevdiklerinizi evinize hayran bırakacaksınız. Çevrenizdeki herkes sizdeki asaleti ve zevki fark edecek mobilya seçiminde övgüler alacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html