Kızıl Saç Modelleri 2014

Kızıl Saç Modelleri 2014
9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.655 kez okundu.

Kızıl saç rengi 2014-2015 en moda saç rengi olarak yerini aldı.Kızıl tonları gerçekten çok zor olsa da çok güzel bir renktir.Özellikle açık tenli ve renkli gözlülerin tercihi olan kızılın tüm tonları aşağıda verilmiştir.Eğer dikkat ederseniz ten renkleriyle doğru orantılı olarak bir koyulaşma var.Ben de aslında bu uyumu seviyorum.Açık bakır tonlarından patlıcan moruna kadar giden kızılın tonlarını kullanırken aslında normal boyalardan daha fazla tazelemek gerekir.Yıkanınca çabuk akan bir renktir fakat son zamanlar satışa sunulan renk koruyucu şampuanlar ile bu sorundan da kurtulabilirsiniz.Aslında eğer kokusunu seviyorsanız rastık ile kınayı karıştırarak da çok hoş bir renk elde edebilirsiniz.Akma olmaz,saçı besler,hızlı uzatır,uzun süre kalır,akma olmaz.Fakat kokusunu sevmeyenler kesinlikle denemesinler.

Kına+rastık uygulamasını merak eden olursa lütfen yorum yazın.Saçınızın tam olarak rengini söylerseniz doğru oranda rastık ve kına karışımı ölçülerini verebilirim.

İşte sezonun en moda saç rengi KIZIL ;

kızılsaç (12)

kızılsaç (3)

kızılsaç (6)

kızılsaç (10)

kızılsaç (7)

kızılsaç (8)

kızılsaç (9)

kızılsaç (13)

kızılsaç (4)

Kızıl Saç Modelleri 2014 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Zahide diyor ki:

    Kızıl saç modelleri yapmak için saçın uzun olması mı iyi sizce yoksa kısa olması mı ? Benim saçlarım kısa bir türlü karar veremedim :(

  2. Beyza diyor ki:

    Canım fark etmez burada önemli olan saçının rengi :)

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html