Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır

Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır
9 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 850 kez okundu.

Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 

Kıyafet-Seçimi-Nasıl-Olmalıdır

Bayanların ve erkeklerin bu zamanda giyime ne kadar önem verdiklerini hepimiz bilmekteyiz. Özellikle bayanlar sürekli yenilik yaratmak, en güzel kıyafetleri hayata sunmak isterler. Elbise dolaplarında ne kadar çok kıyafet olsa bile, bir zaman sonra o kıyafetlerden de sıkılırlar. Bunun için kendilerini bu konuda özel hissetmek isterler. Birbirinden şık giyim modelleri ile mutlu başlangıçlar yapmak ve güzelliği üzerilerinde taşıyarak asil bir kimliğe bürünürler. Moda severlerin en çok ilgi alanı yeni koleksiyonların piyasaya sürülmesi oluyor. Bunlar son moda elbise modelleri, yeni model çantalar, en trend ayakkabılar, iç giyimler, ceket modası, pantolon modası, şapka modası gibi son kreaksiyonları takip etme sevdasındadırlar. Özellikle moda kanallarında her gün değişik bir tarz yeni bir giyim ile karşılaşmaktayız. Bayanları güzel kılan o kıyafetleri cesurca üzerlerinde taşıyabilmelerinden kaynaklanmaktadır. Kadın nasıl giyineceğine karar verebilmelidir.

Bir kıyafet seçerken öncelikle bu kıyafet üzerinde yoğunlaşabilmeli ve kıyafetlerini ön plana çıkartabilmelidir. Burada en önemli kilit nokta, kadının üzerinde uygulayacağı elbise kombinidir. Bunu seçerken öncelikle iyi bir analiz etmesi gerekir. Bu analizleri doğrultusunda hareket edebilmeli ve kendisine en çok hangisi yakışacak ise onu seçmelidir. Kadını alımlı gösteren giydiği değil, giyerken oluşturduğu kombindir. Kombin ne kadar güzel olursa kadın da zaten bir o kadar güzel ve alımlı olacak herkesin dikkatini çekmeyi başarabilecektir. Diyelim ki bir bluza ihtiyacınız var? Fakat siz bu konuda nasıl bir bluz almak istediğinizi tam olarak bilmiyorsunuz. Bunun için alacağınız bluzu eteğinize ya da pantolonunuza uygun bir şekilde almalısınız. Eğer spor takılan biri iseniz seçeceğiniz bluz spor tarzlı bol dökümlü baskı detaylı ya da fermuar detaylı olmalıdır. Pantolon ise dar paça, esnek duruşlu dizleri kesik model ya da desen modelli olmalıdır. Spor kıyafete yapacağınız kombin ler de alt ve üst giyimlerde bir uyum yakalamanız gerekir.

Alacağınız elbiseye ve ya giyime karar vermeden bu konuda aceleci olmamanızı, paranızın çöpe gitmesini istemiyoruz. Eğer bir kıyafet almayı planlıyorsanız bunun öncelikle kumaş dokusunun incelemeniz gerekir. Bazı kumaşlar kanserojen madde içerdiğinden, sizin sağlığınızı tehlike altına alabilir. Bu nedenle sağlığınızı önemsemeli bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız gerektiğini sizlere hatırlatmak istiyoruz. Kumaşın kalitesine bakın. Hatta elinizle yumuşaksı dokusunu test edin. Bir marka ürün olduğunu anlayabilmeniz için yaka kısmında var olan barkodu okuyun. Marka olanlar etiket kısmında da adı geçer. Kıyafet seçerken en çok moda olanları sorun. Klasik ve sıradan eski model kıyafetlere bakmayın. En gelişmiş dokumaya sahip ve albenisini sürdüren kaliteli malzemeleri alın. Ucuz almayın. Çok ucuz kıyafetlerde sağlığı tehdit eden renk ve kumaşlar kullanılabilir. Zaten bunu kıyafetin renk attığı zamanlarda anlarsınız. Kıyafetin rengi eğer yıkanırken renk atıyorsa bu ürün kaliteli değildir. Sahte boyalardan ve kumaşlardan uzak durarak kendinize en iyisini alın. Bir de kıyafette uyum en önemli ayrıntıdır. Bunu yakalayacağınız sürece popüler bir görüntüyü de yakalamış olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html