Kış Trendi Asimetrik Kazaklar

Kış Trendi Asimetrik Kazaklar
11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 896 kez okundu.

Kış Trendi Asimetrik Kazaklar

Asimetri detaylar son yıllarda en fazla karşımıza çıkan trendler arasında yer alıyor. Özellikle kış döneminde kazaklar ile kendisine önemli bir yer edinen asimetri detaylar, baharın gelmesiyle de elbiselerde karşımıza çıkıyor.

Geometrik Desenlerle Gelen Şıklık

Asimetri detayın kullanıldığı kazaklar bu kış döneminde oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu kış döneminde geometrik desenlerle birlikte kullanılan asimetrik kesimlerle son derece şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu kazakların özellikle ön kısmına doğru kısalan modelleri revaçta ancak bazı modellerde de yan kısma doğru kısalan şekil kullanılmıştır.

Önemli moda etkinliklerinde kullanılan asimetrik kesim kazaklar, ön kısmı kısa, arka kısmı uzun bilindik modellerden daha fazla yanlarda beliren asimetrik detaylarla dikkat çekiyor. Bazı modellerde yan kısım daha uzun tutulurken, bazı modellerde yan kısımların kısa tutulduğu göze çarpıyor.

Asimetrik-kazak-modelleri
Maxi Boylar Favori

Sokak modasında oldukça fazla karşımıza çıkan asimetrik kazaklarda maxi boylar, kullanıcıların favorisi olmayı başarmıştır. Genellikle dar pantolonlarla kombinlenen ve ilk bakışta elbise havası uyandıran asimetrik tunikler de kullanıcıların tercihi arasında yer alıyor.

Asimetrik kazaklar kış döneminde kullanılsa da daha ince yapılı modellerin bahar döneminde de kullanıldığını görüyoruz. Özellikle uzunluğuyla dikkat çeken ve adeta elbiseyi andıram bu modellerde şıklık ve zerafet ön plana çıkmaktadır.

Koyu Renklerin Uyumu

Asimetrik kazaklar, genellikle kış dönemine uygun olan koyu renklerle beğeninize sunulmaktadır. Grinin ağırlıkta olduğu 2016 kışında bu renk tonu asimetrik kazaklarda da sıklıkla kullanılmıştır. Asimetrik kesimlerin cesurca kullanıldığı modeller dikkat çekmenize yardımcı olacaktır.

Asimetrik kazakları kombinlerken dar kesim pantolonların yanı sıra kalem etekleri de kullanabilirsiniz. Asimetrik kesim tekniğinin kullanıldığı eteklerle mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. Asimetrik kazakları eteklerle kombinleyeceğinizde renk uyumuna maksimum özen göstermelisiniz. Benzer tonların yanı sıra koyu-açık dengesini kuran zıt tonları da kombininizde kullanabilirsiniz.

2016 Sonbahar-Kış modasında gözde olan asimetrik kazaklar, önemli sokak trendleri arasında yer almaktadır. Geometrik desenler, asimetrik kesimler önümüzdeki sezon da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Sizler de bu şık ve aynı zamanda rahat olan kazakları tercih ederek mükemmel bir kombin elde edebilir, şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

Kış Trendi Asimetrik Kazaklar Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html