Kırmızı Tuvalet Giyildiğinde Makyaj Önerileri

Kırmızı Tuvalet Giyildiğinde Makyaj Önerileri
23 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.202 kez okundu.

Kırmızı Tuvalet Giyildiğinde Makyaj Önerileri

Etiketler:Kırmızı Tuvalet Giyildiğinde Makyaj Önerileri, Kırmızı Tuvalete Nasıl Makyaj Yapabilirim, Makyaj Önerileri, Tuvalet Elbiseye Makyaj, Makyaj

Kırmızı kimine göre aşkın rengi, kimine göre ateş, kimine göre kızgınlık verici,  kimine göre de nazarı çeken bir renktir.Kırmızı Tuvalet Giyildiğinde Makyaj Önerilerini sizlere sunmaktayız. Fakat her ortamda dikkatleri üzerine çeken, ortama sıcaklık katan, ‘buradayım’ diye bas, bas bağıran bir renktir kırmızı.

O halde kırmızı giyecek olan kişinin de oldukça iddialı, cesur, kendine güvenen tavırlar sergilemesi gerekir. Zira bütün bakışları üzerinde hissedecek kişi bunlara hazırlıklı olmalı.

Kırmızı abiye bir tuvalet, bir kadının bütün kıvrımlarını konuşturacağından, zaten renk olarak kendinde iddia barındırdığından, bize soracak olursanız, düz bir kumaştan seçilmiş bir elbise olmalı.
Eğer siz payetli, brokar, sim, ve yahut ta desenli seviyorsanız bir diyeceğimiz yok tabii ama çok, çok iddialı olacağınızı unutmayın.

Burada kıyafetin nasıl bir kesime sahip olduğu, bacak kısmında derin dekolte mi var, askılımı, ince askımı yoksa kalın askımı kullanılmış, bel oyuntusunda veya başka bir yerinde pencere dekoltesi var mı ya da kuyruklumu bu tamamen sizin seçiminiz ama inan ki bunlardan sadece birisi olursa çok hoş olacaktır. Çünkü daha önce belirttiğimiz gibi kırmızı kendisinin üzerine fazla iddia kaldırmaz.

Gelelim makyaja. Kırmızının gücünden çok bahis ettik. Bu yüzden yüzümüzü aşırı makyaja boğmayacağız.
Burada tercih seçeneklerimiz ya buğulu göz makyajından yana olacak. Ya da seçimimizi kırmızı rujdan yana kullanacağız.
Önce buğulu makyajdan bahsedelim. Yüzünüzde basic kapatıcı makyajı tamamladıktan sonra ki bu fondöten ve pudradan oluşuyor. Gri far kullanarak, gözünüzün kapağının tamamını boyamalısınız. Ardından gözaltlarına da sürün. Bu işlemi tamamladıktan sonra isli siyah göz kalemi yardımıyla, gözünüzün hem üst çerçevesine hem alt çerçevesine taşırmaktan korkmadan kalın bir tabaka halinde sürün. Böylece gözleriniz tamamen ortaya çıktı. Hafif bir kaş kalemi uygulaması, hafif bir allık, son olarak ta kirpiklerinize bol maskara çektiğiniz de. Makyajınız bitmiştir.

İkinci olarak ta porselen bazlı makyaj ı  önereceğiz. Bu çok esmer tenli bayanların kullanamayacağı bir seçenektir.
Mat beyaz tonlarında kapatıcı fondöten kullanarak baz makyajımızı yapıyoruz. Ardından koyu renk kırmızı dudak kalemini alarak dudak çevremizi çiziyoruz. Bunun da ardından kalemin rengindeki koyu kırmızı rujumuzu sürüyoruz. Yine hafif bir allıkla birlikte kaşlarımızı belirginleştiren kalemimizi çekerek, kirpiklerimize bol maskara sürerek tamamlıyoruz. Porselen makyajınız hazır.

Kırmızı Tuvalet Giyildiğinde Makyaj Önerileri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html