Kahverengi Saç Modelleri 2015

Kahverengi Saç Modelleri 2015
6 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.354 kez okundu.

Saç renginin doğal rengi de olan kahverengi genelde saçlarını boyamayı seven bayanların da en çok kullandığı renklerden bir tanesidir. Pek çok bayan ki buna ünlüler de dahil her ne kadar farklı renkleri denemiş olsalar da en çok kullanılan renk yine kahverengidir. Bu yıl da öne çıkan saç renklerinden bir tanesi olan kahverengi saç modelleri oldukça güzel ve gösterişli duran saç renklerinden bir tanesidir. Öncelikle bilinmesi gereken bir konu var: her ten rengi kahverengi saç ile uyumludur. Bu nedenle ten renginiz ne olursa olsun ya da yüz şekliniz nasıl olursa olsun kahverengi bir saç rengi size de yakışacak bir renktir. Bu yıl kahverengi saç modelleri oldukça dikkat çekiyor. Biz de bu nedenle de sayfamızda kahverengi saç modelleri 2014 koleksiyonunu sizlere sunuyoruz.

Pek çok saç rengi arasında boya olsa da daha doğal duran bir renk olan kahverengi her yaştaki kadına yakışan bir renktir. Saçlarınızın arasında gölgeler katarak ya da balyaj yaptırarak da kullanabilirsiniz. Ancak bu sezon daha çok çikolata kahve, bakır kahve gibi renkler tercih ediliyor. Eğer cilt renginiz açık ise bakır kahve tonlarını kullanabilirsiniz. Ancak ülkemizde pek çok kadının buğday tenli olması bu anlamda çikolata kahve tonlarının da daha çok kullanılmasını sağlıyor. Eğer siz de koyu tenli iseniz bu renk tonunu deneyebilirsiniz.

Kahverengi Saç Modelleri 2015

Kahverengi saç modelleri 2014 koleksiyonunda hem uzun hem de kısa saç tiplerine yer verilebiliyor. Bu nedenle de her iki şekildeki saç tipi için de uygun bir renk. Bunun yanı sıra doğal ve canlı bir görüntü kattığı da kesin. Küçük bir püf nokta daha: Eğer yaşınızı belli etmek istemiyorsanız koyu renk bir kahve tonu deneyebilirsiniz. Koyu renkli kahve tonları yani çikolata kahve ya da karamel kahve gibi renk tonlarını kullanırsanız daha genç bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bunun dışında saçlarınızın renginin çabuk solmaması ya da akmaması için günlük bakım kürlerini kullanmanızda yarar var. Bunun dışında çok fazla kuaför işlemi kullanmamak da saçlarınızı korumak için gerekebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html