Kahverengi Göze Nasıl Makyaj Yapılır?

Kahverengi Göze Nasıl Makyaj Yapılır?
24 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.549 kez okundu.

KAHVERENGİ GÖZLERE NASIL MAKYAJ YAPILIR?

Göz renginize göre makyaj yapmak bayanların gözlerini daha çok ortaya çıkarır.
Kahverengi gözlü bayanlar çok şanslıdır çünkü kahverengi gözler tüm renkler için uygundur. Gözleriniz koyu kahve ise koyu ve orta tondaki farkları seçmeniz iyi olacaktır. Siyaha yakın bir göz renginiz varsa bordo ve gri renkler size çok yakışacaktır. Eyeliner da, göz kalemin ve maskara da siyah kullanın gözlerinizi ortaya çıkaracaktır. Orta koyuluğa sahipse gözleriniz yeşilin tonları ve mor rengi size çok yakışacak.
Açık kahverengi gözler siyah yerine koyu gri renkli eyeliner daha çok yakışacaktır. Koyu lacivert göz kalemleri de tam sizlik.
Renkli gözlere özeniyorsanız şunu bilin ki kahverengi gözler her renkte kendini ortaya çıkarır. O yüzden siz daha şanslısınız aslında. Kahverengi çünkü her renkle uyumludur. Koyu kahverengi gözler için en mükemmel renk konstrat, kobalt mavi ve gölgelerle ile göz alıcı olabilirsiniz. Patlıcan moru maskara elaya yakın gözlerinizi daha da belirginleştiriyor. Bakışlarınız mükemmel olacaktır. Korkmadan deneyin. Yeşil ve goldun renkleri birleşip bir far kullandığınızda çarpıcı bir görünüme sahip olacaksınız.
VE Bakır tonları gözlerinize samimi bir renk mi vermek istiyorsunuz? Bakır tonu gözlerinize ışıltı verecektir.
Mavi tonu, koyu mavi bayanların günlük dışarı çıkarken ya da ofiste sıklıkla tercih ettikleri renktir.Kahverengi gözleri güçlü bakışlarına yardımcı olur.
Gold efektler olmazsa olmaz. Altın tonları büyülü bir etkiye sahip rengi kahverengi gözlerinizde… KAHVERENGİ GÖZ renginizi ortaya çıkarmak için muhteşem bir seçim olacaktır; altın sarısı…

Aşağıda kahverengi gözlü bayanlara ait makyaj örneklerini görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html