Kahve Saç Tonları ve Renkleri 2015

Kahve Saç Tonları ve Renkleri 2015
14 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.601 kez okundu.

2015 yılında kahve saç renkleri her yıl olduğu gibi moda olmaya devam edecek. Özellikle yoğun kışkırtıcı kahve saç renkleri önümüzdeki yıl yoğun talep görecek.

 

Neden kahve tonları her zaman bu kadar popüler diye soracak olursanız size neredeyse herkese yakışabilecek bir saç rengi olduğu için diyebiliriz. Bu rengi buğday tenli, esmer tenli ve beyaz tenli hanımlar rahatlıkla deneyebilir. Tabi ki doğru tonları bulmak kaydıyla. Ten renginize göre yeni trendlerden olan  kızıl kahve saç renkleri, dore kahve saç renkleri gibi kahve tonları saç renkleri ni tercih edebilirsiniz.Eğer saçlarınızın doğal rengi kahveye yakınsa, kahve nin yeni tonlarını rahatlıkla evinizde deneyebilirsiniz. Son dönemde markette satılan markaların hazırladığı özel kahve tonları kataloglarını inceleyebilirsiniz. ( Loreal kahve saç renkleri ve palette kahve saç renkleri gibi) Fakat eğer simsiyah ya da açık renk saçlara sahipseniz saçınızı ilk defa kahve tonlarına boyuyorsanız bir uzmandan fayda almanızda fayda var. Aksi halde saç renginizde düzensizlikler meydana gelebilir. Ya da saç renginiz çok koyu ya da çok açık çıkabilir. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda var. Kahve saçınıza daha sonra renk katmak isterseniz koyu sarı tonlarında ışıltılar deneyebilirsiniz. Kahve rengi saç bu tarz gölge ve balyaj gibi işlemleri en güzel gösteren baz renktir.

 Kahve Saç Tonları ve Renkleri 2015

Saçınızı kahve tonlarına boyadığınızda makyajınızı da buna göre adapte etmeniz gerekir. Bu renk saç çok fazla makyaj gerektirmez. Ama koyu bir renk kullandığınızda da bir sarışın ya da esmer gibi frapan durmaz. Neon renkleri de tercih etmenizde hiçbir sakınca yoktur. Bu nedenle diğer renklere göre kullanışlı bir saç rengidir.

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html