KADINLARI ZAYIF GÖSTEREN KIYAFETLER BÜYÜK İLGİ TOPLUYOR

KADINLARI ZAYIF GÖSTEREN KIYAFETLER BÜYÜK İLGİ TOPLUYOR
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.157 kez okundu.

KADINLARI ZAYIF GÖSTEREN KIYAFETLER BÜYÜK İLGİ TOPLUYOR

Geçmişten günümüze kadar gelen zayıf görünme tutkusu, kadınların ortak bir sorundur. Kıyafet seçiminde bulunurken, özellikle kendilerini zayıf gösteren kıyafetler arasından seçim yapmak isterler. Fakat kimi zaman doğru kıyafeti seçemezler. Aslında ufak detaylar ve bilinmesi gereken püf noktalarla, olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Öncelikli olarak vücudunuzu çok iyi tanımanız gerekmektedir. Kusurlarınızı, iyi ve kötü yanlarınızı bilirseniz, bu doğrultuda bir kıyafet seçebilirsiniz. Kusurlarınızı örtebilir, güzel yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Zayıf gösteren kıyafetler ile de daha zarif görünebilirsiniz.

Boyuna uzun çizgili elbiselerle daha zayıf görünün

Çizgili elbiseler, doğru kumaşla birlikte kullanıldığında sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Burada önemli nokta, çizgilerin enine değil de boyuna olmasıdır. Keten ve pamuklu kumaşların kullanıldığı elbiseler, oldukça kaliteli bir görüntü sağlar. Vücudun iki yanından gelen çizgili elbiseler ise, sizi zayıf gösterdiği gibi, belinizi de ince gösterecektir.

Siyah elbise ve tişörtlerden asla vazgeçmeyin

Siyahın zayıf gösterme etkisi, asla tartışılmaz bir gerçektir. Bele oturan, etek kısmı hafif valonlu elbiseler, sizi daha zayıf gösterecektir. Bunun yanı sıra, zayıf gösteren elbise kombinini de iyi yapmak gerekir. Bu tarz bir elbisenin altına, mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz. Bu sizin daha uzun ve ince gözükmenizi sağlayacaktır. Siyah fakat baskısız tişörtlerle de daha zayıf görünebilirsiniz.

Saten yerine krep kumaştan tasarlanan abiye elbiseler giyin

Abiye elbise seçerken, saten kumaştan üretilen bir elbiseyi tercih etmeyin. Çünkü saten, oldukça ağır bir dokuya sahip olduğundan, sizi şişman gösterecektir. Bunun yerine krep kumaştan üretilen elbiseleri tercih ederseniz, daha zayıf görünürsünüz.

Likralı taytlar ve likralı Jeanlarla daha fit görünün

Likralı kumaşların bir özelliği de, vücudu toparlamasıdır. Bundan dolayı, likralı taytlarla ve jeanlarla daha fit ve sıkı bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Uzun tuniklerle kalçalarınızdaki fazlalıkları kamufle edin

Geniş kalçalar, birçok kadının problemidir. Kalçayı açık da bırakan kıyafetler, sizi olduğundan daha şişman gösterecektir. Bundan dolayı, bu bölgelerin gizlenmesini sağlayın. Büyük desenli, çok renkli tuniklerden kaçının. Daha sade ve koyu renkler tercih etmek yerinde olacaktır.

Zayıf Gösteren Kıyafet Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html