İlkbahar Yaz Trend Renkler

İlkbahar Yaz Trend Renkler
7 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.015 kez okundu.

İlkbahar Yaz Trend Renkler

2016 İlkbahar-Yaz sezonu yaklaştıkça moda dünyasındaki hareketlilikte artmaya devam ediyor.İlkbahar Yaz Trend Renkleri sizlere açıklamaktayız. Önemli moda etkinliklerinde ve modanın kalbi sayılan Paris, Milano gibi merkezlerdeki defilelerde yeni sezonun renk tercihleri de şekillendi. İşte önümüzdeki sezona damga vuracak ve diğer renklerin önüne geçecek olan tonlar:

Soluk Pembe (Rose Quartz)

Önümüzdeki sezon ile ilgili gerçekleştirilen moda etkinliklerinde en fazla göze çarpan renk, soluk pembe rengi olmuştur. Özellikle tek parça elbiselerde daha fazla kullanıldığı görülen soluk pembe, aynı zamanda aksesuar dünyasında da kendini göstermektedir.

 

Soluk pembe tonlara sahip ince gömlekler de bu renk tonunda başı çeken ürünler arasında yer almaktadır. Kadınsı yönü ortaya çıkaran ve göze hoş gelen bu pembenin güzel tonuyla kombinleriniz çok daha şık bir hal alacaktır.

Renk-kombin
Şeftali Tonlar (Peach Eco)

Geçtiğimiz yaz döneminde yavaş yavaş öne çıkmaya başlayan şeftali tonları, önümüzdeki sezonun favori renkleri arasında yer alıyor. Bu renk tonunda üretilen dekolteli elbiseler ve ilginç tasarıma sahip elbiseler son derece revaçta olacaktır.

 

Bu rengin özellikle daha açık olan tonları tercih edilmektedir. Bu renk tonu, çeşitli aksesuarlarda ve ayakkabılarda da kendisini gösterecektir. Şeftali tonlar ile yaz döneminin renkli dünyasındaki yerinizi alma imkanı elde edeceksiniz.

Pembe-tarz-trend-kombin
Şnorkel Mavi (Snorkel Blue)

Şnorkel mavisi, mavinin koyu tonları arasında yer almaktadır. Yeni sezonda özellikle desenli elbiselerde bu renk tonu sıklıkla kullanılacaktır. Siyah renk ile birlikte kombin edildiğinde olumlu sonuç veren bu renk, özellikle tek parça elbiselerde ve gömleklerde daha fazla karşımıza çıkacaktır.

 

Moda tasarımcıları, fazla risk sevmeyen ve renk konusunda tutucu olan kullanıcılar için şnorkel mavisini önermektedir. Bu renk tonuna sahip olan parçalar hemen her dönemde giyildiği için kullanım süresi de uzun olmaktadır.

Renkler-kombini
Bebek Mavisi (Serenity)

Bebek mavisi, mavinin son derece yumuşak bir tonudur. Bu renk tonuna sahip gece elbiseleri gelecek sezona damga vuracak gibi görünüyor. Ayrıca tek parça elbiselerde koyu renklerle birleştirilen bebek mavisi, ortaya zıtlıkların şıklığını çıkarıyor.

 

Feminen bir görüntü sunan bu renk, önemli moda etkinliklerinde öne çıkmıştır. Bu tarz renkle elde edeceğiniz kombin, hem modayı yakalamanızı hem de uygun aksesuarlarla mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Renk-model
Buz Mavisi (Limpet Shell)

Gelecek sezona ana renk olarak damga vuracak olan renk mavidir. Mavinin tonları arasında yer alan buz mavisi, hemen her dönemde revaçta olan bir renk tonudur. Önümüzdeki sezon, buz mavisini özellikle uzun elbiselerde daha fazla göreceğiz.

 

Buz mavisi tonda şallar ve tül detayları da karşımıza çıkacaktır. Farklı renk kombinleri için de buz mavisi tonlara sahip olan aksesuarlar kullanılabilir. Özellikle çantalarda ve ayakkabılarda bu ton öne çıkmaktadır.

Trend-renk-kombini
Leylak Grisi (Lilac Grey)

2016 İlkbahar-Yaz sezonunda öne çıkması beklenen grinin güzel tonlarından olan leylak grisi, özellikle iş kadınlarına hitap etmektedir. Pantolonlarda daha fazla karşımıza çıkacak olan leylak grisi, ayakkabılarda da sıklıkla karşımıza çıkacaktır.

 

Leylak grisi rengine sahip olan tek parça elbiseler de vitrinleri süsleyecektir. Bu renk tonunu daha çok ciddi bir görüntü elde etmek isteyen kullanıcıların tercih etmesi önerilmektedir.

Renk-renk-model
Beyaz (White)

Hava sıcaklıklarının arttığı dönemlerde vazgeçilmez renkler arasında yer alan beyaz, 2016 İlkbahar-Yaz sezonunda da karşımıza çıkmaktadır. Beyaz tonlara sahip parçalı elbiseler, kısa ve tek parça elbiseler şıklığı ve canlılığı ön plana çıkarmanızı sağlayacaktır.

 

Beyaz renk tonuna sahip ayakkabı ve çantalar da önümüzdeki sezonun trend ürünleri arasında yer alacaktır. Klasik görüntü sevenler beyazdan şaşmamalıdır.

Trend-renk
2016 İlkbahar-Yaz sezonunda trend olması beklenen başlıca renkler bu renklerdir. Bu renklerin yanı sıra farklılık arayanlara hitap eden siyah, göz alıcı tonları tercih etmek isteyenler için parlak yeşil, tatlı bir görüntü elde etmek isteyenler için sütlü kahve, gece kıyafetlerine ışıltı katmak isteyenler için Cezayir menekşesi ve klasik sevenler için indigo mavisi renkler ön planda olacaktır.

İlkbahar Yaz Trend Renkler Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html