İğne Oyası Yazma Kenarı Motifleri

İğne Oyası Yazma Kenarı Motifleri
18 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 2.735 kez okundu.

İğne Oyası Yazma Kenarı Motifleri

Kapalı bayanların en çok ilgi duydukları yazma ve modelleri her geçen gün yeni fikir ve buluşları temsil etmeye devam ediyor. Kadın ruhu incedir işlemeli sanat gibidir. Onu anlayabilmek için her ayrıntısını kusursuz tam bilmeniz onun güzelliğini ona hatırlatarak desteğinizi eksik  etmelisiniz. İşte kadının dünyası bu kadar özel ve işlemeli sanat ile teşbih ediliyorsa bu benzetme sanatı ile ne kadar uyumlu olduklarını da göreceksiniz. Neden mi diyeceksiniz? Hatta ne alaka basit bir yazma ile bir kadın arasında ki uyum nedir diye kendinizi bu konu hakkında sorgulayacak cevap arama yoluna gireceksiniz. Belki siz kapalı bir bayan olmaya bilirsiniz. Ama bunu sakın unutmayın her bayanın kişisel ve değişik tarzları vardır. Hobi ile tutundukları ve bunları kimi zaman koleksiyon haline getirdikleri bile söz konusudur. Açık bayanlar bile yazmayı günlük hayatlarında takmaz iken sevebilme yetileri oldukça gelişmiştir. O sırada ilgi ile baktıkları işlemeli yazmalardan satın alarak en sevdiklerine hediye edebilirler.

İğne-oyası-model
İnternet yolu ile aldığınız bir deseni kendi zevkleriniz ile renklendirerek işe başlayabilirsiniz. Seçim sizin oldukça güzellik tablosu doğaya sunulan sanat gibi olmaya devam edecektir. Yapacağınız iğne oyası modelinde yazma seçimi ile onun üzerine yapacağınız desen birbirini mutlaka tamamlamalıdır. O zaman çok daha bir görüntü yakalamış olacak emeğinizin boşa çıkmadığını göreceksiniz. Özellikle en çok kullanılan meyve figürleri oldukça dikkat çekmektedir. Eğer iğne oyası yazma kenarı bir deseni sergilemek istiyorsanız üzüm karpuz çilek kiraz meyve figürlerini ele alarak bu değişik modelleri yaratabilirsiniz. Bu konuda bilgi sahibi değil ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sakın endişelenmeyin. Artık video anlatımlı detaylı bütün modellerimiz bir tıklamanız ile karşınıza çıkacak ve size hem fikir olarak güzel sanat anlayışını yeniden ortaya çıkartacaktır.

Trend-iğne-oyası-motifleri

Evlilik öncesinde çeyiz eşyalarınızın arasında en çok yer alan yazma motifleri 2016 yılında daha çekici görselliğe kavuşmuştur. Her gelinin hayalini süsleyen yeni sezon ürün ve tavsiyeler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Siz isteyin yeter biz size bu konuda rehber olarak eksik ve doğrularınız ile her daim yanınızda olacağız. Sizin düşüncelerinize oldukça değer verdiğimizi de bir kere daha hatırlatmak insanlık görevimizdir. Hayaller ile değil gerçek olan güzellikleri taşıyın ve en iyi olanı seçmekten vazgeçmeyin. Gençliğinizin en güzel dönemlerinde sevdikleriniz ile sevgi ile geçirmenizi en içten duygularımız ile diliyoruz. Yeni desen ve fikirler ile buluşmak dileği ile.

İğne Oyası Yazma Kenarı Motifleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yeni nesil bellona mobilya, istikbal mobilya modelleri Sayfa başına git
http://www.beyzaca.com/kneel/index.html